Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lejjebb adjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lejjebb adjam az igényeimet? Mit válasszak? Külső-belső?

Figyelt kérdés

Szóval húszas éveim közepén járó nő vagyok. Egy jó ideje nincsen párkapcsolatom, de már vágynék rá.

Megismerkedtem egy férfival aki kedves, okos, sportos, jó egzisztenciája van, vele lehetne a jövőt építeni.

Viszont külsőre nem igazán jön be. Arca nem tetszik, testre is a kicsit mackósabbakat szeretem. De ez csak a külső, túl felszínes lennék és válogatós? Sz.x még nem volt... korban is összeillünk.

Köszi a válaszokat!


2018. nov. 20. 18:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem a pénze miatt kell!!!

Okos, jól el lehet vele beszélgetni, kedves, figyelmes. Azt a dolgot kár volt megemlítenem, mert úgy tűnik nektek csak az a rész ragadt meg.

Mennyire lehetek válogatós és létezik-e tökéletes vagy el kell valamit engednem, ha meg akarok végre állapodni, ez a lényeg.

2018. nov. 20. 20:03
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Tökéletes nincs, viszont a kérdésedből és a válaszodból úgy tűnik, hogy a férfi érzelmileg nem mozgat meg. Azt mondod nem vagy anyagias, de igazság szerint az egyetlen dolog, ami megfogott benne, hogy "vele lehetne jövőt építeni". Mielőtt félreérted, nem gondolom, hogy ezzel baj lenne, számodra ez a kapcsolat ennyit ér. Ha neked ez így megfelel, akkor úgyis folytatjátok, ha nem, akkor továbblépsz, de ne tőlünk várj megoldást.


Nekem egyébként az a személyes véleményem, hogy ha mellette is maradsz, akkor az első ember, aki érzelmileg megmozgat benned valamit, ki fog ebből zökkenteni.

2018. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
akkor válassz szép almát bár azok belül mind rohadtak,igy dönts.
2018. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Áá..Isten őrizz, hogy leadd az igényeidet, inkább válogass még vagy 10-15 évig, van időd. :D
2018. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik az arca, akkor nehogy!!! A legtöbbet azT fogod látni :D Egyébként tényleg nem szabad olyan férfival kezdeni aki nem jön be külsőre. Abból semmi sem fog kialakulni. Én is elkövettem ezt a hibát, amit a többiek szajkóznak, egy próbát megér, nem a külső a minden stbstb. Hát fél évig bírtam vele lenni, de a végén már a sírás kerülgetett amikor szexre került a sor. Te ne kövesd el ezt a hibát. 26/N
2018. nov. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!