Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha élőben sosem tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élőben sosem tetszettem senkinek, társkeresőn lehet esélyem?

Figyelt kérdés
24/N
2018. nov. 22. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem zavarnak az ilyenek h szia cica akarsz dugni? Tetszik a farkam ? Leápolnád ?....

Nyugodtan reggelj be de én előre szóltam.

2018. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az önértékelésedet egyszerre fogja majd turbózni a millió levél és rombolni a bennük lévő trágárság, szexcentrikusság, hazudozás, vetítés és a csatolt dickpic-ek tömkelege. De ha nekiállsz a szemétdombon kapirgálni, kincsre lelhetsz. Van kockázat dögivel(miben nincs?), de próbáld meg.
2018. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, sok türelmet hozzá! És ne vedd túl komolyan.
2018. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy nőnek mindig sokkal több esélye van. Csak a földön járj, ha molett vagy ne a kocka hasú, kék szemű szőke herceget keresd. Attól nem leszel boldog, ha elérhetetlen álmot kergetsz. Hidd el egy átlagos férfi még jobban is tud szeretni és megbecsülni...
2018. nov. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Élőben is mindig tetszettél valakinek, csak észre se vetted, mert ahhoz senki sem nézett ki elég jól közülük.
2018. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor igen.
2018. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy közöljem veled, de ronda vagy mint a háború. És ez a társkeresőn is látszani fog. Sajnálom :)
2018. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér!
2018. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És honnan veszed, hogy nem tetszel senkinek? Mindenki tetszik valakinek. Én sok embert ismerek, akik társkeresőn jöttek össze. Ott is vannak szépek is és rondák is. Bár ez utóbbiak többen. Viszont sok idő és türelem kell hozzá. Lesz sok kudarcélmény, az biztos, ne éld bele magad túlságosan, de előfordulhat, hogy találsz valakit.
2018. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed . De kb azt a kategóriát várd amilyen nőben te is vagy ! Nagyon ritka ha pl molett csajta rágerjed egy sportos jóképű pasas. Nem tudom te milyen vagy csak a példa kedvéért írtam .
2018. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!