Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Taktikázásból nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taktikázásból nem válaszol gyorsan egy lány? Társkeresőn váltottam egy üzenetet egy csajjal, és úgy tűnt tetszettem is neki (mivel ő kezdte az egészet). Ezek után megállt a dolog, semmi válasz vagy jelzés. Semmi sértőt, vagy tolakodót nem írtam.

Figyelt kérdés

Most gondolkodik vagy mit csinál ilyen sokáig egy csaj (ez 3-4 napja történt).

Csajok válaszát várom!!!


2009. febr. 22. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így a minap, tisztára bepánikoltam, hosszasan levelezgettünk, aztán nem írt a csaj egyszercsak.

Gondolom, megtatszett neki vki más........


Aztán rá 2 napra jött egy másik lány (ő talált meg engem), vele azóta járunk is, és marha jól megvagyunk.... Akiért meg úgy evett a fene, az azóta már törölte is a regisztrációját.


Kit érdekel? Jön másik!!!! :)


27/F

2009. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából ezt nem lehet tudni. Figyelj csak, az is lehet,hogy valami közbe jött neki. Honnan lehet tudni,hogy nem?:) Elment az internet, vagy fontos dolga akadt. Ha ő kezdte, biztos bejössz neki, h meg nem, akkor minden nem válasz közelebb visz az igenhez! (Bár szerintem bejössz neki. ;))
2009. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kikapcsolták az internetét. És lehet, hogy nem jut net közelbe. Tudhatod? De az is lehet, hogy megtetszett neki valaki más. Még az is lehet, hogy történt vele valami. Szerintem nem taktikázik, az is lehet, hogy bizonytalan és nem tudja, hogy mit írjon. Hamarosan gondolom kiderül, szóval türelem, ha meg nem, felejtsd el! Ne emészd magad miatta, ha nem méltat arra, hogy legalább lezárja a kapcsolatot!
2009. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha taktikázik is egy lány,azt nem 3-4 napig teszi.Annak van valami oka,ha nem jönnél be neki mégse,szerintem írna egy üzit,hogy bocs.Majd jelentkezik,nyugi!

Én egy sráccal voltam így,azon aggódtam,vajon mi rosszat írtam,béntottam,tojik rám, vagy mi van?!És amikor nem számítottam a válaszára,akkor írt!

2009. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak magamból kiindulva (csaj vagyok): én nem taktikáznék főleg egy induló kapcsolatnál. Még nincs olyan sok dolog, amin agyalhatna a kapcsolatotokat illetően. Egy kapcsolat egyébként sem stratégiai játék. Ha pedig taktikákhoz folyamodik valaki, akkor az nem abból áll, hogy nem válaszol. Ha érdekled, válaszolni fog. Ha meg nem, akkor valószínűleg talált mást. Nem kell ahhoz sértőt írnod, hogy többé ne érdeklődjön irántad. Vagy jobbat talált vagy a személyiségedet nem találta elég érdekesnek vagy az övéhez passzolónak.
2009. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddígi válaszokat.Nincs nagy gyakorlatom a netes társkeresésben,ezért kértem tanácsot.Nekem inkább úgy tűnt,hogy telitalálat vagyok neki,és nem hiszi,hogy van ilyen.Erre mit mondatok?
2009. febr. 22. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy biztosan nem vagy neki szimpi, de hogy mérted le, hogy szerinted telitalálat vagy számára? Ezt sokszor még élőben sem látja az ember. Mondhat bármit főleg udvariasságból...ez nem biztos, hogy így van az esetedben, de lehetséges...ugyanis a neten az emberek nagy része azt hiszi, hogy bármit következmények nélkül mondhat és tehet és sajnos egy felmérés is mutatja, hogy a társkeresőn hirdetők nagy része nem is szingli és csak szórakozásból hirdet, nem pedig egy kapcsolat reményében... a hazugság gyakori, ezt én is tapasztaltam. Én is társkeresőztem egy időben. Így ismertem meg a férjemet, akivel egy nagyon boldog házasságban élek azóta is, szóval van esély! Ha nem ír vissza, akkor nem ő volt az igazi és mással kell próbálkoznod...nekem kb. 150-en írtak mielőtt a férjembe botlottam volna. A 150-ből egyikkel sem jutottam el olyan szintre (még annak a közelébe sem), hogy találkozzunk élőben, de nagyon megérte várni.
2009. febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!