Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg előfordul olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg előfordul olyan, hogy egy jó kinézetű fiú félénk és önbizalomhiányos lenne?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem csajozik és inkább csak megbújik a háttérben.


Talán nincsen tisztában azzal, hogy a lányok hogyan néznek rá? Vagy nem tudná eldogadni azt, hogy vonzó lehet a számukra?



2018. nov. 23. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen előfordulhat, mert személyisége az meghatározza viselkedését, független attól hogy hogy néz ki...
2018. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Itt is igaz a közhely, hogy minden fejben dől el. Női oldalon is nagyon gyakori ez a jelenség, hogy szép nők ostorozzák magukat mindenféle mondvacsinált okra hivatkozva.
2018. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
a párom pont ilyen. mondjuk ő azért előttem is próbált ismerkedni, de velem is pl interneten 'futott össze' először. meg amikor találkoztam vele akkor is sütött róla hogy milyen kis félős meg szerény. pedig irtó jól néz ki és még ki is van gyúrva. amúgy meg én is ilyen vagyok csak lányban. bár én durvábban. sokszor azt hiszik rám először hogy van valami mentális bajom pedig csak NAGYON félős vagyok. és általában pedig szépnek tartanak.
2018. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet észrevenni azt, hogy "süt róla, hogy félénk"?
2018. nov. 23. 12:02
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Én gyáva vagyok és ronda is.



Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

2018. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
#4 Azért a félénkséget viszonylag könnyű észrevenni. Ebben a nők piszok jók, hogy észrevegyék egy pasin, ha az tök hülye a nőkhöz és a meghódításukhoz...
2018. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Tudod, a nők nem igazán szoktak bókolni a férfiaknak...
2018. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Külső alapján miért hiszi azt szinte mindenki, hogy nagy az önbizalmam? Oké, elfogadtam hogy külsőre talán jól nézek ki, de belül totál kész vagyok és voltam mindig. Majdnem két méter magas, helyes arcúnak mondott, szálkás alkatú srác vagyok, napi szinten látom hogy viszonylag sok csinos lány megnéz, ha nem is az összes. (Szőke vagyok és kölyökképű, ezek azért sok nőnek nem jönnek be)


Gyerekkoromban több trauma is ért, ami miatt visszahúzódó, csendes, introvertált felnőtt lettem. Anyukám 1-2 éves koromban lett rákos, amikor a húgom született és abban a fontos korban mindketten kb semmi anyai törődést nem tudtunk kapni (szoptatás, figyelem, ölelés), mert anya épp az életéért küzdött. Pszichológusok azt mondták, hogy emiatt is vagyunk mindketten szorongóak a húgommal, hogy ebben a személyiség és tudatalatti szempontjából fontos korban meg lett tagadva tőlünk (nem szándékosan) az anyai törődés, pedig amúgy jó, normális anyukánk van.

A másik, hogy apukám világéletében alkoholista volt, leszart minket, bár legalább sosem vert és eljárt dolgozni, de kb nem is volt apám, nem volt apakép az életemben, mert ő csak egy lakótárs volt szinte, aki munka után elborozgatott, tévézgetett, számítógépezgetett mindig.

Tizenévesen a csajokkal sem volt sikerem, nem tudtam mit kell mondani nekik, hogy kell ismerkedni, nem mertem odamenni, pedig tetszettem lányoknak és nagyon szerettem volna egy szerető barátnőt, de csak 21 évesen veszítettem el a szüzességem, közben meg láttam ahogy a legjobb barátaim már 15-16 évesen. Az utóbbi években próbáltam kitörni, ami félig-meddig összejött, még folyamatban van.


25/f

2018. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet észrevenni a félénkséget?
2018. nov. 23. 12:32
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez is bizonyíték arra, hogy az önbizalom belülről fakad, és nem külső tényezők függvénye. Minden fejben dől el. Egy csúnya ember is lehet önbizalommal teli (ahogy én), és egy jól kinéző ember is lehet önbizalom hiányos.
2018. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!