Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet, hogy egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy egy helyes srác annyira önbizalomhiányos, hogy ronda lányoknál próbálkozik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Esélyes, hogy abban a ronda lányban van valami, ami kell a helyes srácnak. Ezt a verziót se felejtsd ki a gondolatodból:DD
2018. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Velem fordult elő egyébként, és nem az első eset. Eddig azt gondoltam, szórakoznak/gúnyolódnak, de ez a srác nagyon rendes volt és komolynak tűnt a közeledése.
2018. okt. 24. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is simán lehet, hogy neki egyszerűen a szerinted (!) ronda lányok jönnek be. Nem egy ilyet láttam már, az ízlés már csak ilyen dolog.
2018. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Probálkoztam csinos lánynál, kicsit "csúnyábbnál". Mindehol visszautasitást kaptam. Az lehet, hogy én nekem tetszik a kiszemelt, de én viszont neki nem..

Külsömmel nincsen gond. Valakinek bejövök, valakinek nem. Ez csupán ízlés kérdése. Mint kinek magas/ vagy alacsony..

2018. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Van ilyen igen. De azért mert manapság sok "helyes srác"-nak sincs semmi esélye szebb csajoknál. Ha meg még helyes sem lenne, akkor a gyik-es férfiak sorsára jutna, azaz örökre egyedül maradna.
2018. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tetszett olyan nő, akiről a legtöbb férfi azt mondta volna, hogy ronda és nem a súlya miatt.


Néha van valami izgató a másikban, ami nem feltétlenül egyezik a szépség általános fogalmával. Bár ez ritka, aláírom.

2018. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos én ilyen vagyok :(
2018. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
21f en csak neten probalkozok
2018. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
63%

Inkább tudatosnak mondanám.


Ronda nők előnyei (többnyire igaz):

Nem kell sokat körbeugrálni, pénzelni, hogy összejöjjön velünk


Mindent megtesz a nagy nehezen összejött férfiért, csak vele maradjon.


Hűséges, jó az ágyban, házimunkát elvégzi stb.

2018. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában azok a lányok szoktak megtetszeni, amikre a haverjaim kb rá se néznek. Inkább az apró dolgok, kisugárzás ilyesmik azok, melyek vonzová tesznek egy nőt számomra.
2018. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!