Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek az elvárások túlzóak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az elvárások túlzóak, vagy csak az átlag magyar férfi ennyire silány?

Figyelt kérdés

- Külsőre legyen igényes, figyeljen oda a megjelenésére.

- Sportoljon valamit.

- Rendelkezzen egy érettséginél több papírral.

- Ne legyen bunkó, de legyen egy egészséges önbizalma.

- Dolgozzon valamit, legyen valami terve az életre.

- Ne várja el, hogy minden házimunkát én csináljak.

- Ha közös gyerekünk lesz, vegye ki a részét ő is a neveléséből, de nem csak annyira, hogy játszik vele, tehát csak akkor apa, mikor az szórakoztató.


Én ezeket egyszerű elvárásnak érzem, de rengeteg férfi elbukik valamelyiknél. Szóval, manapság már ezek is túl nagy igények, vagy a huszonéves korosztályban ezek teljesítése is már átlagon felülinek számít?


2018. nov. 24. 17:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
10%
Az elvárások csak fájdalmat szülnek. Ellenállás azzal szemben, ami van.
2018. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
38%

Azért bukik el, mert lista alapján keresel magadnak társat.

Mintha boltban vásárolnál.


Így nem lehet nekiállni ismerkedni. Egyébként pedig ilyen tulajdonságokkal sok férfi rendelkezik, de mint tudjuk azokban más hibát találnak az emberek.


"Külsőre legyen igényes, figyeljen oda a megjelenésére."---> ez az embereknél azt jelenti, hogy legyen jóképű sármos. ergo szépséghibával ne rendelkezzen.


Gyakorlatilag a világ áttér egy húspiacra. Sok tulajdonsága van az embereknek amik megváltoznak, egy kapcsolatban.

2018. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően ezek egyáltalán nem túl nagy igények/elvárások. Egy kivételével megfelelek az összesnek, pedig én közelében sem vagyok egy olyan személynek aki alkalmas a párkapcsolatra.


Egyébként soha nem értettem ezeket a kérdéseket ahol annyira alap dolgokat sorolnak fel, mint elvárás, hogy jóformán a pár hónapos bolyhos golyószerű kiscicám tudja őket teljesíteni és mégis panaszkodnak többen is, hogy egyetlen egy ilyen férfi nincs és a férfiak milyen silányak..


Egyébként arra is kíváncsi lennék, hogy az illető milyen férfiakkal került eddig kapcsolatba, ha ezek ő szerinte nagy elvárások.

2018. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Igen, hozzá kellett volna tennem: NEM LISTÁKAT PIPÁLGATOK RANDIN, attól, hogy vannak elképzeléseim, hogy kit szeretnék magam mellé.
2018. nov. 24. 17:21
 5/46 anonim ***** válasza:
6%

Az első pontnál bukik a legtöbb le merem fogadni,és tudod miért? Mert a nők ez alatt azt értik,hogy külsőre legyen helyes,ami született adottság, plusz legyen tökéletesen belőve a haja,legyen az arca is tökéletesen sima, stb... tehát egy ilyen férfi többet tölt a fürdőszobában,mint egy nő... és akkor már nem férfias, stb.

Arról már nem beszélve,hogy vannak más prioritások is az életben,és a férfiak többségének nincs se kedve se ideje órákat vagy még többet tölteni a tükör előtt...

Ezért.

2018. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
25%
Tudod, mi a baj? Bárhogy is nézem, egy kanyi belső tulajdonságot sem látok a listában. Nálam most te buktál el, kedves kérdező...
2018. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
26%
Egyrészt: csak annyira silány egy átlag magyar férfi, mint amennyire egy átlag magyar nő. Rengeteg olyan "nőt" ismerek, aki nőként sem tudná hozni ezeket az "elvárásokat". Másrészt: szép, szép, de remélem, te is sokat hozzá tudsz tenni egy kapcsolathoz, és ugyanazt tudod nyújtani, mint amit másoktól elvársz. Egyébként meg szerintem elég sok dolog ködös az elvárásaidban, pl. mit értesz igényes külső alatt, azt-e, hogy ingben-farmerban is lehet valaki igényes, vagy azt, hogy csak az a nyerő, aki a Váci utcában vásárol, és kivillan a csuklóján a Rolex óra. A másik az, hogy nem a papírt kell nézni a végzettségnél, attól, hogy valaki diplomás, még nem feltétlenül lesz intelligens és céltudatos (ezt diplomásként mondom), én is ismerek olyat, aki annak idején egy p*csányi főiskolán elvégezte a tanító szakot, hogy legyen diplomája, de esze nem sok van, és sosem dolgozott a szakmájában. Jóapám "csak" szakmunkás volt, de sokat olvasott, nem bántott senkit, és megállta a helyét az életben, ellentétben sok diplomással.
2018. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
29%

Ezt kikérem magamnak ! Mit számít az érettséginél több papír? Nekem érettségim van. Mégis jól keresek, jó munkahelyem van, hasznos munkát végzek.


Szerintem ez egy olyan igény, ami esetleg elindíthat egy belső átértékelést magadban, ha már kicsit is fontos Neked az, hogy valami papírja legyen, ami egy tárgy, és nem tükrözi senkinek sem az értelmi szintjét (végig is lehet kettessel szerencsétlenkedni egy egyetemet 8 év alatt, úgy hogy semmit nem tanulsz, de papírod az lesz)

akkor szerintem az már egy rossz irány. Persze, tudom, kinek mi, mindenki más. De ha valakitől papírt vársz el, az nem a magyar férfi állomány színvonalát minőséti szerintem :)


A többivel egyetértek, hogy nem túl nagy elvárás.

2018. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
54%

Igen, a mostani generáció számára ez teljesíthetetlen.

Nagyanyám jól mondta, mikor megkérdeztem, hogy miért a nagypapához ment hozzá: nem iszik, nem dohanyzik, nem ku.rvázik, és nem vert meg soha.

És ahogy telnek az évek, egyre inkább azt látom, hogy igaza van. Ennyit se lehet elvárni a többségtől. Annyi változott, hogy kupleráj helyett online társkeresők vannak, de a lényeg ugyanaz.

2018. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
40%
Silányak a magyar férfiak,de legalább 25-28 éves korukig jól néznek ki,addig legalább szexre jók..
2018. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!