Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felkeltette az érdeklődésemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltette az érdeklődésemet egy 19 éves lány. Normális ez?

Figyelt kérdés

27 vagyok és lenyűgöz hogy érdeklődik és nem zárkózik el semmitől. Nem történt köztünk meg semmi de kezd egyre jobban érdekelni. Elég fiatal. Gond lehetne ez?

Nem tudom hogy hozzam fel neki azt, hogy töltsük majd együtt a szilvesztert persze mint barát.



2018. nov. 24. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Normális.
2018. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

"Nem történt köztünk meg semmi de kezd egyre jobban érdekelni." <=> "Nem tudom hogy hozzam fel neki azt, hogy töltsük majd együtt a szilvesztert persze mint barát"


Akarsz tőle valamit vagy nem? Amúgy keresd, beszélgessetek, ha meg lehetőség van rá, akkor találkozzatok és majd alakul.

2018. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, semmi gond nincs ezzel, nem is akkora a korkülönbség. Hívd el szilveszterezni, de mikor eldívod nehogy hangozasd ezt a "persze mint barát dolgot".
2018. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!