Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy újabban...

Miért van az, hogy újabban nem érdeklek senkit és az én érdeklődésemet se tudja felkelteni hosszú ideje egy lány se?

Figyelt kérdés
Lassan 1 év eltelt,hogy szétmentünk azzal a lánnyal,akit a másik felemnek éreztem és azóta se találtam senkit.Ennyire nehéz olyan párt találni,aki teljesen passzol?
2014. máj. 27. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nem az idő, hanem a tartalom változtatja az embert!

ha ülsz és várod, hogy elmúljon a fájdalom, akkor nem fog.. ha mész és csinálsz dolgokat, akkor el fog:) próbálkozz! gondolom a másik feled sem csakúgy esett az öledbe!

2014. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nehéz. Belegondolva, ha elveszíteném a párom én is így éreznék, mert sok ismerkedés után ő az első, akivel valóban egy hullámhosszon vagyunk. Mondjuk van olya, hogy úgy tűnhet nem passzoltok, de idővel összecsiszolódtok.
2014. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, mint te. igazából nem is az, hogy nem kelti fel senki, csak nem akarok megnyílni. lehet te is így vagy ezzel. be vagy zárkózva, és nem is akarsz kimozdulni. bár szerintem nem olyan rossz ez

kérdés te hogy vagy ezzel, és akarsz-e változtatni

2014. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.:Pedig teljesen véletlenül ismertem meg,szóval mondhatjuk,hogy az ölembe hullott.

Amióta vele megszakadt a kapcsolat,azóta legalább 15 lánnyal próbáltam meg valamit összehozni,de annyira erőltetett volt velük a kommunikáció,hogy teljesen hidegen hagytak.Járok szórakozni,de senkit se ismertem meg,akivel összeillenénk.Egy időben még arra is gondoltam,hogy szexkapcsolatot keresek,mert rendes nem jön össze és meg is ismertem egy 43 éves nőt,akivel egész jól el lettünk volna,de kiugrottam az egészből még mielőtt elkezdődött volna.

2014. máj. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!