Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők körében sikeres férfiak:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők körében sikeres férfiak: leírnátok, milyen érzés, amikor egy nő odáig van értetek?

Figyelt kérdés

Annak, aki még sosem élt ált ilyesmit, sőt, még a közelében sem volt. Milyen érzés maga a tudat, amikor egy nő odavan értetek, szerelmes belétek, szerelemittasan bújik hozzátok, minden gondolata körülöttetek forog, vágyik rátok, akar titeket, elgyengül tőletek, ti vagytok álmai férfija meg ilyenek? Csak hogy el tudja képzelni, aki talán sosem fogja ezt megtapasztalni.


Hogy élitek meg ezt az "állapotot"?



2018. nov. 25. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Hát az attól függ.


Ha olyan nőről van szó, akiért én is odáig vagyok, akkor bármi mással összehasoníthatatlan, euforikus érzés. De ez elég ritka.

Gyakoribb, amikor olyantól jön, akiért én nem vagyok oda, akkor pedig ha hízelgő is, elég idegesítő, zavaró.

2018. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet megunni :D

Nálam az a kedvenc rész, amikor benyúlok a bugyiba és már totál nedvesek :D

2018. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

2! nél a pont :D vagy amikor csak úgy vagytok és annyira nedves,hogy a szürke mackónacit is le kell cserélni...

Nem lehet megunni :D Több páromnál is tapasztaltam szerencsére.:)

2018. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barátnőkkel nagyon jó érzés, nem tudom megfogalmazni, de rendben van, teljes a világ.


Olyan nők esetében, akivel nem szeretnék kapcsolatot, kellemetlen, bűntudatot érzek.

2018. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!