Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikeres alfahímek! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres alfahímek! Milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal járni és szexelni? Mi a beugró ehhez a szinthez?

Figyelt kérdés

Az ilyen tipikus végtelen combú, álomtestű érzéki csajokra gondolok:

[link]

[link]

[link]

Az egyetemen is rengeteg ilyen csajt szoktam látni, de sosem néznek rám, hiába próbálok velük szemkontaktust létesíteni. Sokszor látom őket egyedül, de természetesen nem érzem magamat méltónak ahhoz, hogy leszólítsam valamelyiket, mert látszik rajtuk, hogy úgy is szégyellnék a jelenlétemet. Csak egy kicsit csorgatni akarom a nyálam, szóval meséljetek egy kicsit arról, hogy milyen érzés ilyen kaliberű csajokkal együtt élni vagy rendszeres szexuális kapcsolatot fenntartani? Mik azok a minimálisan megkövetelt paraméterek/tulajdonságok, amelyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy egy ilyen nővel lehessen ismerkedni és sikeresen párkapcsolatot létesíteni. Sajnos az én paramétereim nem teszik lehetővé, hogy egyáltalán rám nézzenek ilyen kinézetű lányok, szóval arra is kíváncsi vagyok, hogy fizetős szolgáltatásért cserébe egy átlag alatti pasinak, jelen esetben nekem, egyáltalán van-e lehetőségem megtapasztalni milyen érzés együtt tölteni az időt az ilyen modell kaliberű csajokkal? Minden hasznos válaszért előre is köszönet, és ha utóbbira konkrétan tudtok válaszolni (link vagy ilyesmi), akkor azért külön köszönet. Privátban is nyugodtan írhattok.



2016. nov. 1. 14:06
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
49%
Nem olvastam el a kérdésed csak a képeket néztem meg. Ha modellecske csajokkal akarsz fetrengeni, akkor az csak a pénztárcád kérdése.
2016. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
82%
Luxusprostikat nyilván tudsz fizetni. De azt feltételezni, hogy minden egyetemista szép lányt meg lehet venni valamivel, undorító. Normális nő, még ha csúnya is, nem fog összejönni veled, ha így gondolkodsz.
2016. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
#1: Ez nem egészen helytálló, mert sokszor látok pasikat is ilyen kaliberű lányokkal együtt buszozni vagy szolidan sétálni a parkokban/kis utcákban. Meg szerinted egy Schmuck Andor kaliberű pénzes pasira gerjednének az ilyen lányok, mikor hasonlóan pénzes, de jóképű és sportos testű fiatal pasik is szép számmal vannak?
2016. nov. 1. 14:11
 4/49 anonim ***** válasza:
78%
Úr isten, még olvasni is fájdalmas volt ezt a kérdést. Még, hogy nem haltak ki a férfiak...
2016. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
#2: Most vonatkoztassunk el a luxusprostiktól. Eleve nem értem, miért kell egy szép lányról azonnal erre asszociálni. Akkor mond meg légyszíves, hogy kell kinézni és milyen tulajdonságokkal kell rendelkezni, hogy egy szolid, de ilyen csinos csajjal lehessen az egyszeri férfinak ismerkedni.
2016. nov. 1. 14:13
 6/49 anonim ***** válasza:
79%
A nők bezzeg le vannak hurrogva, ha "kategóriájukon felüli" férfit akarnak.
2016. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
#6: Légyszíves, most vonatkoztassunk már el attól, hogy ki kinek a kategóriája. Eleve csak az érintett pasik véleményére vagyok kíváncsi és arra, hogy nekem jut-e valamilyen úton módon "egy morzsa a tortából", hogy így fogalmazzak.
2016. nov. 1. 14:23
 8/49 anonim ***** válasza:
87%

#2: Most vonatkoztassunk el a luxusprostiktól. Eleve nem értem, miért kell egy szép lányról azonnal erre asszociálni.


Emlékszel még esetleg, hogy ezt ki kérdezte? xD


"szóval arra is kíváncsi vagyok, hogy fizetős szolgáltatásért cserébe egy átlag alatti pasinak, jelen esetben nekem, egyáltalán van-e lehetőségem megtapasztalni milyen érzés együtt tölteni az időt az ilyen modell kaliberű csajokkal?"

2016. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
69%
Nem jut. A saját szinteden nézegess.
2016. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
53%
Arra tippelek, hogy minél jobban néz ki egy fiatal nő, annál rosszabbul szexel. De csak egy ilyen esetem volt, ő tényleg rémes volt szexben.
2016. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!