Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmadik randi után, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randi után, ha nem volt ölelésnél komolyabb fizikai kontaktus az jelenthet, valamit, vagy csak lassan haladunk?

Figyelt kérdés

Elején inkább én voltam a kezdeményező, de végül a 3. tali után rámírt, és hosszabban beszélgettünk chaten is


Nagyon simán megy a dolog egyébként, semmi kínos csend és efféle érzés nincsen bennünk


De abból kiíndulva, hogy partyban mennyivel egyszerűbb akár a pettingig eljutni,


viszont ha komolyabbra vágyom akkor ilyen nehézkes


Párszor, hosszabban egymás szemébe nézünk, de nem éreztem egyszer sem, elköszönéskor sem, hogy szituációhoz illene, ha megcsókolnám


25f (nem randi guru)



2018. nov. 25. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Sosem érezted szituációhoz illőnek a csókot? Akkor mi a kérdésed, haver?

Mire gondolsz a kérdésedben akkor, amikor az ''ez jelenthet valamit'' részle célzol? Azt jelenti, hogy nem akarsz lépni... ennyi. Hogy ez most azért van mert besz@ri vagy, vagy lassan haladtok, vagy mindkettő, azt csak te tudhatod.

2018. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ismerd meg. Amíg nem ismered eléggé, addig ne azt számolgasd, hogy hányadik randi. A többi majd jönni fog akkor, amikor már eléggé ismered is meg szereted is, meg ő is téged.
2018. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak azt nem szeretném, ha félreértené és azt gondolná, hogy leszarom
2018. nov. 25. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Én hagynám a pibe. Eddig ha valaki tényleg akart tőlem valamit, kölcsönös volt a dolog, már az első randikon volt csók, ölelkezés, minden.


Aki maga se tudja, hogy mit akar valójában, az pontosan ezt csinálja. Szerintem kárnak ölöd bele az időt/erőt.

2018. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"csak azt nem szeretném, ha félreértené és azt gondolná, hogy leszarom"

Nagyon-nagyon sokféleképpen ki lehet fejezni, hogy nem szarod le! Nem mindenki olyan, hogy már az első randin az ember ölébe ugrik. Ha tényleg érdekel, dolgozz az ügyön. Ha nem adja egyértelmű jelét, hogy ki nem állhat, akkor nincs miért feladni.

2018. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem eddig jól haladtok,de ha tènyleg fel akarod pörgetni a dolgokat,próbálkozz be a csókkal.Elvègre a szimpátia is,ès minden adott hozzá.Te vagy a pasi...
2018. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ha látod, hogy ő is nyitott a csókra akkor próbálkozz, pl ha egyértelmű h nem akarja elhúzni magát legalább, hanem benne van egy csókban

Amúgy lehet, h várni kéne a megfelelő pillanatot, amikor mindketten érzitek, hogy "na most jött el az idjee enenk a csóknak"

2018. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es, csak furcsallom, hogy ez ilyen sokaig tart, es elgondolkodom, hogy vajon ez azert lehet, mert en csinalok vmit rosszul, vagy nem mukodik valami
2018. nov. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!