Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan nem mehet el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem mehet el az ember sehová? Mi a tapasztalatotok? Tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
Kb 2 éve kezdtem el pasizni. Ha nem tudok egy sráccal eleget kontaktolni (személyes találkozó, chat, telefon stb), akkor nem vesznek komolyan. És ezt meg is értem. Ami engem és szerintem a volt barátomat is zavart már a végső hetekben, hogy állandóan kész kellett állni a másiknak, hogy beszélni tudjunk (hazaértem azonnal jöttem föl chatre, lemondtam egy csomó dolgot miatta, beszéltünk reggel délben este stb). Most az új srác: kb 1 hónapja randizgattunk (vele random beszélgettünk, volt, hogy 3 naponta, volt, hogy mindennap). Pénteken elkezdtünk megbeszélni egy találkozót hétfőre, mondtam neki, hogy 2,5 napra elmegyek rokonokhoz (muszáj volt, hónapok óta nem voltam ott, munka volt, amihez kellett egy sofőr). Mikor hazajöttem vasárnap, azzal fogadott, hogy összejött valakivel. Ez tényleg így megy? Kicsit már elegem van belőle és majdnem szorongok miatta, hogy állandóan gép előtt legyek. Nem lehet sehova se menni pár napra? Nektek mi a tapasztalatotok?

2014. jún. 8. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán nem netes kapcsolatokat kéne keresned , nemde??

Mi lenne ha értelmes kapcsolatot keresnél ahol elmentek egymáshoz és nem okoz gondot legalább minden 2. nap találkozni?? Hümm?

Ezek az internetes izék lófaccok.

2014. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok kiábrándító lenni, de 99%-ban biztos vagyok, hogy nem azért jött össze mással, mert elutaztál 2 napra.
2014. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ezek utan tole? Nem beszeltetek egy par napot s maris kapott valakit...inkabb hagyd,menj bulizni baratokkal vagy valahova:)
2014. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez az utolsó csak egy kivétel lehetett, csak remélni tudom, h ez most így alakult és nem az általánosságo tükrözi...

sztem normális elvárás részedről, h nem akarsz egész nap a gép előtt ülni, vagy hogy nem akarsz vele kontaktolni minden percben telefonon stb.

az embernek van, kell hogy legyen saját élete, ahogy te is írtad pl. rokonokat látogatni, munka, tanulás, barátok, akár már baráti körből mint a fiúdé, stb.

ő rontotta el, türelmetlen volt, vagy vmi más áll a dolog mögött, lehet h csak az alkalmat kereste, hogy "válthasson". ha tényleg ennyire szemét, és csak emiatt szakított, nem éri meg rajta stresszelned, keress egy normális fiút.

2014. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Megnyugtató :)

Első válaszolónak: személyesen szoktam ismerkedni (rendezvény, buli, vonat/busz).

Nagyon nem erre vágyom, face-en chatelünk sokat, néha jobb, mint a semmi, kivel mennyit lehet találkozni, de jogos :)

2014. jún. 8. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én neten ismertem meg a párom és hetente találkoztunk, de volt, hogy 2-3 hét is kimaradt, mert egyszerűen nem jött össze, de se neki, se nekem nem jutott eszünkbe, hogy keressünk mást, mert egymást akartuk csak. Ez azóta is így van, össze is költöztünk az első adandó alkalommal.
2014. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!