Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok 10-es skálám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok 10-es skálám hányas férfiak indulnak jó eséllyel?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
11
2018. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem skálázok/pontozok. Az indul nálam eséllyel, akit vonzónak találok, akár a személyisége miatt, akár a külsője miatt. Ezt nem tudom megmagyarázni, hogy valakit miért találok vonzónak első blikkre.

Objektíven tudom szemlélni a pasikat, hogy hű, na XY nagyon helyes, de attól, hogy nagyon helyesnek találom, még nem biztos hogy vonzó is lesz, tehát mindenképpen kell a személyes interakció számomra, és akkor dől el, hogy van-e esélye nálam, vagy sem.

2018. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Nálam mindenki, aki nem alacsony és csontváz.
2018. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nálam 10-es. Ami lehet, hogy más nőnél 3-as.
2018. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
arra senki nem gondol hogy a 10-es skála egyénenként szubjektív..?
2018. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk 4-től kezdve az, akinek a személyisége is megfelel. Utóbbiban állítok komoly követeléseket, a külső másodlagos számomra. Magamat 6-osnak tartom nagyon jó személyiséggel megáldva.
2018. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálam az a férfi, aki jófej, humoros, intelligens, kedves, vannak önálló gondolatai, személyisége. Akivel lehet beszélgetni, hülyéskedni, veszi a lapot. Külsőre lehet 170 vagy akár 190 centi is, vékonyabb vagy testesebb, nem különösebben lényeges. Persze vannak olyan férfiak, akire már első ránézésre elismerően csettintek, annyira jól néznek ki, de konkrét vonzalomhoz legalább minimálisan ismernem kell a személyiségét, és szimpatikusnak kell lennie számomra.
2018. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Belsőre 10/10-es, van amiből nem adok lejjebb.
2018. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Mivel nem tudom, hogy nalad ki hol all a tizes skalan ezert nem igazan tudok ra valaszolni.


Lehet, hogy hihetetlen, de en se skalazok. Ha valaki tetszik, akkor ugy tetszik ahogy van vagyis egybol 10-es lesz belole szamomra.


Ha valakinel az van, hogy jo-jo, csak ezen es ezen kellene valtoztatnia-azzal nem kezdek, mert ez mar rosszul

2018. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a párom pl 10es, érzésre és látványra barátnőm szerint meg furán néz ki, úgyhogy nem hiszem hogy ebben van egységes álláspont.


Nekem tetszen a többi nem érdekel.

2018. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!