Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó pasiként nagy eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasiként nagy eséllyel találok partnert társkeresőn? Gyorsan?

Figyelt kérdés
Badoo, Tinderen gondolkoztam, javarészt szexpartnert lehet inkább találni azt hallottam, neke az is megfelelne. Csak azért gondolkoztam ilyen oldalakon mert viszonylag gyorsan találhatok valakit állítólag. 20F

2018. aug. 28. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Jó pasiként igen, eleinte még 1-1 üzenetet is fogsz kapni lányoktól, de ha te kezdeményezel, úgy is elég jók az esélyeid.
2018. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szoktam lenni szépcsajok rajtuk?
2018. aug. 28. 19:05
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Jo pasiként gyorsan és sokat. Hajrá! (Ha mégsem jön semmi sem össze, akkor lehet, hogy mégsem vagy jo pasi.)
2018. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon jó pasiként is max egy átlagos (vagy az alatti) csajt tudsz szerezni társkeresőről. Ez sokszor le lett tesztelve, hogy szép nők társkeresőn valójában nincsenek, mert vagy kamu profilok, vagy senkinek sem írnak vissza csak ego-t növelni vannak ott, tehát azok olyanok mintha ott sem lennének. Egy szép nő egyszerűen nem neten ismerkedik, mert élőben is van elég tökös és minőségi férfi, akik közül válogathat.

Épp ezért még egy jó pasinak, sőt extrémen jó pasinak sem lehet átlagosnál szebb csajokkal neten ismerkedni, arra élőben van lehetősége. Arról nem is beszélve, hogy a társkeresőkön 10-szer annyi a férfi, de hát ha nagyon jóképű valaki, akkor ki lehet tűnni a tömegből, átlagos pasiként abszolút semmilyen nőnél nincs esély, legalábbis neten biztosan nincs.

2018. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
37%
Egy jó pasikának mi szüksége van társkeresőre? Utcán rámosolyogsz egy csajra, a mögötte 20 méteren belül sétáló másik nyolc nő is visszamosolyog rád.
2018. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4: Baromság, én is leteszteltem ezt anno egy nagyon jó pasival, ráírtam a legszebb lányokra és noha valóban nem mindenki írt vissza, de 5-ből 2-3 azért vissza írt.


De amúgy a helyedben én nem neten ismerkednék, ha jóképű vagy hanem, szerintem élőben sokkal varázslatosabb.

2018. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Ha tényleg jól nézel ki,akkor ismerkedj élőben. A nők térden fognak csúszni előtted és azt csinálhatsz velük amit akarsz. Nem viccelek.
2018. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de egy dugast így sokkal egyszerűbb összehozni, meg kicsit lusta vagyok mostanaban hogy folyton menjek bulizni satöbbi. Ott meg javarészt szintén csak egyéjszakás jön össze, komolyabb már nem. Társkeresön meg nem is zavarna, ha a lány nem egy bombázó, de normális belsőleg.
2018. aug. 28. 19:23
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó pasiként jók az esélyeid is. Ha ki tudsz tűnni a tömegből, lesz is bőven, aki észrevesz, mert neki a középszer ugye kevés. Még akkor is, ha ő maga is az.

Így nyilván egyéjszakást is egyszerű összehozni, sőt, az talán még könnyebb, mert ott nem kell hosszútávú célokat kitűzni magad elé, csak megprücskölöd a csajt, oszt kész.

2018. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Egy éjszakásat pont hogy nem egyszerű társkeresőn, pont ezért panaszkodnak a nők, hogy ott minden férfi csak dugást akar, mert minden jó pasi csak dugást akar.

Akkor inkább kifejezetten arra kitalált oldalakon próbálkozz, pl szexneked

2018. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!