Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszájára fordult a játék és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszájára fordult a játék és belém szeretett? Vagy csak tovább akar bántani? Szórakozik?

Figyelt kérdés

Adott egy kollégám, akivel a próbaideje alatt többször is együtt kellett dolgoznom. Könnyen lehetett vele együttműködni és a többiek is többször megjegyezték, hogy "jó páros vagyunk". De jött egy pont, ahol leírta magát előttem. Gyerekes dolgon vesztünk össze (beosztáson), még annyi előzékenység sem volt benne, hogy megkérdezze, nekem mi a szándékom. Könnyen volt "erőszakos" és lekezelő (bunkó hangnemmel) hátszéllel. Majd később jött nyalizni, hogy ő nem úgy gondolta, beszéljük meg. Majd akkor is egy konok kis pènisz volt, és csak a saját akaratát hajtogatta. Mivel engedtem neki, de megmondtam, hogy megvan róla a véleményem. Megsértődve faképnél hagyott.


Sokáig elmentünk egymás mellett. Majd elkezdett velem újra beszélni, még ha csak kérdő mondatokkal is. Majd ebédnél valahogy összekeveredtünk. Szabadságok miatt kevesen voltunk, és többet beszélt hozzám. Idővel az volt furcsa, mikor kiakadt, hogy miért más kollégákkal mentem enni. (Ott volt jobb a kaja.) Féltékenység?!

Kolléganőmmel jóba lettünk, mert közös művészeti hobbink van. És mikor beszélgettünk erről ő is odajött és nézte miről van szó. Így idővel sok mindent megtudott rólam ő is. Elkezdett érdeklődő lenni a hétvégém, a hobbijaim iránt. Egyszer megkérdezte, hogy van-e valakim. Ezek után jött, hogy folyamatosan oltogatom. Volt munka utáni iszogatás es megkérdezte hogy kérek-e inni valamit. Akkor meglepődtem. Majd a elváláskor azt mondta hogy vigyázzak magamra. Céges bulin is sokszor odajött hozzám beszélgetni, mert kollégák vagyunk és " törődünk egymással".

Megint mindenki összeboronál minket. Viszont a kezdetektől láttam, hogy néha figyel. Ez most is meg van. Sőt olyan csillogó szemekkel néz néha rám. Elkezdtem tesztelni, és akkor is fent tartja a szemkontaktust, ha már egyikönk sem beszél. Volt már olyan, hogy azt mondta, hogy összezavarom. Elkezdett kedves lenni velem, mint nő.


Viszont a kezdeti dolog miatt és az hogy néha hallottam telefonálni ( valakivel oltári bunkón beszélt) bizalmatlan vagyok felé.


Elhívott kávézni és nem tudom, mit tegyek.


L


2018. nov. 26. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a bunkó viselkedés is a személyisége része. Döntsd el, hogy kell-e ezzel együtt is, vagy nem, ha igen akkor fogadd el a meghívást és ismerkedjetek. Kérdés, hogy vajon egy kapcsolatban mikor engedi el magát annyira, hogy bunkó legyen veled is?

Mert olyan NINCS, hogy veled majd nem lesz ilyen. Kisebb-nagyobb mértékben az lesz.

2018. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szórakozni ajar, hanemmilyen a természete. Nem tudja, hogy mit akar, komolytalan érdeklődő, gyerekes.

Ha mással bunkó, akkor veled is az lesz, ha nyeregbe érzi magát, bár már veled is viselkedett bunkón.

2018. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Unalmas a meló ? Dolgozni kellene nem egymás egoját építeni vagy leépíteni .
2018. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Ő simán csak paraszt,viszont egy jó dugásban benne lenne.
2018. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!