Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz olyat egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz olyat egy felnőtt férfi, hogy néha érdeklődő, látni akar, kedves, máskor meg rideg elutasító, konkrétan észre sem vesz?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ tegnap este kiverte-e. Ha igen, nem olyan érdeklődő:)
2017. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet inkább hagynám.
2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
El akarja kerülni, hogy úgy mozgasd, mint egy bábot. Ugyanis ha mindig érdeklődő lenne, túl kiszámítható lenne a számodra, ezért elkezdenéd húzni az agyát. Így viszont - ezzel a hol ilyen vagyok-hol olyan stratégiával - úgy összezavar téged érzelmileg, hogy folyamatosan rá gondolsz, rajta kattogsz. Mert nem tudsz rájönni, mi a szándéka veled - és ez izgatóan hat rád. Akár beismered, akár nem, ez így működik.
2017. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl gondolod. Nem érdekled túlságosan, de baja sincs veled. Mikor épp úgy esik, akkor beszélget veled, meg elvagytok, de amúgy semmi extra, és ha van más dolga, nem is érdekes számára az egész.


Felejtős!

2017. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neked, valahogy jelezz már te is felé, vagy gáncsold el vagy mittudomén:)
2017. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál már rá, hogy rossz napja van, netán fáradt? :)

És ha észre sem vesz, akkor mi van?

2017. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tulgondolod a dolgot es nem erdekled igazan.
2017. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az van,hogy te szeretheted, számodra ő nem közömbös,viszont nagy a gyanú,hogy ő nem akar tőled semmit. Ezért viselkedik így veled, hogy egyszer ilyen, egyszer olyan. Te várod mint a messiást, keresed merre van, ha nincs a közeledben, állandóan csak ő jár az eszedben. Ha veled van az a baj, ha nincs veled az is probléma :D És nemhaldtok az egyről a kettőre. Egyébként az is lehet,hogy csak bizonytalan és ő is érez irántad valamit,csak még puhatolózik és figyelget, még gondolkodnia kell egy kicsit. Valamiért talán nem mer lépni és kockáztatni, fél az elutasításodtól. Vannak ilyen emberek. Vagy csak sziplán tetszel neki, de semmilyen kapcsolatot nem akar létesíteni veled. Szerintem ha téged komolyan érdekel ez a fazon akkor mond meg neki:)
2017. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Több ok is felmerülhet,de én leginkább arra tippelnék,hogy nem érdekled nőként.Ha valaki komolyan veszi a másikat,akkor is látni szeretné,mikor fáradt vagy beteg,vagy rosszkedvű,pláne akkor!Mindig szakít a másikra minimum öt-tíz percet a napjából.Ha ez nincs meg,akkor nem kellesz neki úgy igazán.Ha így lenne,valamilyen formában folyamatosan menne utánad.
2017. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!