Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek 21 éves korában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 21 éves korában sem volt még barátnője akkor mi lehet benne a hiba?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, mostanában sokat gondolkozom ezen, és szerintem leginkább a személyiségem az oka.

Akit érdekel annak írok bővebben magamról privátban.


Köszi előre is a normális válaszokat!


2018. nov. 26. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ide írogatók átlaga alapján a szociális (társas) készségek szinte teljes hiánya, ki nem fejlődöttsége.
2018. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rágörcsölsz erre a barátnő keresésre. Vedd egy kicsit lazábban az életet. Ha nem akarod annyira, biztos akklr fog összejönni.
2018. nov. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Csúnya, alacsony vagy mindkettő. A személyiséged legfeljebb akkor lehet az oka, ha nagyon kedves és romantikus vagy.
2018. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az hogy nem mozdulsz, az a gond. Senki nem jött még be annyira h levetközd érte az önbizalomhiányod és bedobd magad?
2018. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok alacsony.


Az a gond hogy nem vagyok társasági ember, keveset beszélek. Ha lenne egy olyan lány aki bejönnek és én is neki akkor szerintem valtoznék, hogy "megszerezzem" őt.

2018. nov. 27. 09:11
 6/14 anonim ***** válasza:
A gond az főleg nálam, hogy ocsmány vagyok! Sok lánytól megkaptam ezért már nem is próbálkozom vele! 23/f
2018. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, és mennyire vagy jó kapcsolatteremtésben? Mennyi barátod volt gyerekkorodban?
2018. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudok ismerkedni 😕

Általános iskolában voltak barátaim, azóta nincs, sőt oviban voltak barátnőim is😂😀

De ha lenne egy olyan lány akivel meg lenne a kölcsönös vonzalom akkor nem lenne gond, szerintem.

2018. nov. 27. 14:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a sima barátságnak úgy általánosságban értve (NEM párkapcsolat HELYETT, hanem attól teljesen függetlenül) jelenleg kb. nincsen semmi értéke / jelentősége számodra?
2018. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek barátaim, ami tudom hogy baj, és zavar is. De meg vagyok nélkülünk is.

De egy barátnő az hiányzik nagyon.

2018. nov. 27. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!