Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, feszélyezettség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, feszélyezettség nélküli fórum, ahol fiúk kérdezhetnek lányoktól, hogy jobban meg tudják őket, a gondolkodásmódjukat érteni?

Figyelt kérdés

És ezt VÉLETLENÜL SEM TÁRSKERESÉSI SZÁNDÉKKAL!

Csak ahol kérdezhetnek úgy őszintén, visszafogottság/köntörfalazás nélkül olyan kérdéseket, amikből jobban meg tudják érteni a lányok gondolkodásmódját; Amivel rájöhetnek arra is, hogy az ismerkedést hol szúrják el, mi az, ami miatt visszataszítóak, kellemetlen személynek tűnnek : holott, igen, meglevő, de lehet egyetlen hibájuk az, hogy erre _maguktól_ nem jönnek rá, de ha tudnák, javítanának rajta.



2018. nov. 16. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ezzel alapból ott van a baj, hogy egy masszaként gondolsz a nőkre. Nekem sok barátnőm van, egyikükkel sem értek 100%-ban egyet a férfiakat illetően.


Itt is szoktam olyan választ látni más nőktől, hogy lefordulok a székről, hogy ez bejön valakinek.


Amiben talán, TALÁN egyetértenénk, hogy egy nőnek nem rizikómentes az ismerkedés, mert a férfiak - tudom, #notallmen - veszélyesebbek. Hiába a jó szándék, meg hogy te nem vagy olyan, azt rajtad kívül senki nem tudja.

2018. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
A lányoknak nincs gondolkodásmódjuk. Fogalmuk sincs, mi miért jut éppen az eszükbe, épp ezért nem is tudják elmondani. Ha mégis megpróbálják, annak nem sok köze lesz a valósághoz, ahhoz, amit majd valóban tesznek. Dobj fel egy érmét, jobban jársz...
2018. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ha ezen a fórumon a lányok olyanokat írnának a fiúknak, ami nem tetszik a kis egojuknak, menne ott is a mocskolodas ezerrel. Arra meg itt a gyk. Mindenki feminaci, akinek van saját véleménye.
2018. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
A tapasztalatom az, hogy ők sem tudják mit akarnak. Ha megkérded, a többségük azt fogja mondani, hogy férfi kell nekik, határozott, elszánt, jó melóval, lakással, autóval, természetesen magas, sportos, tele álmokkal. Ez persze a férfiak többségét depresszióba kergeti, mivel kissé túl nagyok az elvárások ezek. De a jó hír, hogy pont ezek a nők képesek szerelmesek lenni olyan féfiba aki a fentiek ellentétje és csak kihasználja őket...és miért? Mert jól eladják magukat.
2018. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek az elottem hozzaszolokkal de ha gondolod irj ram, valaszolok mindenre

24/N

2018. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
De azt vedd figyelembe, hogy az ötöske csak a saját nevében tud nyilatkozni. Én nem adtam neki felhatalmazást semmire.
2018. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy a nők. Nem lehet általánosítani, de létezhetnek hibák, amik a legtöbb nőt taszítanak.
2018. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 manly válasza:
Itt is kérdezhetsz bármit a lányoktól és van akivel privátban elég részletes választ kaphatsz.
2020. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!