Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A húszas éveim végén járok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húszas éveim végén járok, és még sosem volt párkapcsolatom, baráti köröm sincs. Van olyan, aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 14:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Állandóan tanultam, minden másodlagos volt, már gimnazista koromban is. Most végeztem az egyetemen, a nyakamba szakadt "a nagy szabadság" , és nem tudok magammal mit kezdeni. Az évfolyamtársaimnak jóformán a nevét sem tudtam, amint vége volt a napnak, rohantam haza tanulni. Kimaradtak az egyetemi bulik, nem mertem vállalni, nehogy rombolni kezdjen a teljesítményen,inkább vállaltam az elszigetelődést. Visszaütött a fegyver:most meg nem tudok szabadulni tőle, nem tudok ismerkedni, és a tizenévesek is leköröznek. Pedig állítólag jóképű férfi lett belőlem, bár én egyáltalán nem tartom annak magamat. Lett volna esélyem a párkapcsolatra, de inkább leráztam a lányt, hogy ne fenyegesse a jövőmet. Hülye voltam, hiába értem el mindent, amit akartam. Éltanuló voltam és sikeres egyetemista, most se munkám, se barátaim, se barátnőm, se önálló életem nincs... Helyette öregszem itthon a szülőkkel... Kiakarok ebből törni, de nem vagyok bulizós típus...
2018. nov. 27. 14:15
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem járok egy cipőben veled, de ha nyitott vagy, akkor kezdj el ismerkedni. Tudod, veszteni valód nincs már innen.

Akár haveri, baráti céllal is lehet. Munkahelyen, iskolában, vagy bármilyen olyan környezetben ahol vannak melletted. Azért ne az utcán szólíts le idegeneket egyelőre.


Ha van valamilyen hobbid azért, az annál jobb. Ott is könnyen lehet elvegyülni, akár csak interneten, amiből akár személyes találkozók is lehetnek.


Nem vagy olyan elveszett, de tenned kell ezért is, mint ahogy a tanulásért és a munkáért is tettél eddig!

2018. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tetszene egy lány az egyetemről (még oda jár), de vele nem kezdhetek ki, mert a barátnőjét hajtottam el annak idején... Kaptam olyan tanácsot is, hogy plázában ismerkedek az eladó csajokkal a boltokban... De az szerintem semmivel sem lenne jobb, mint az utcai leszólítás...
2018. nov. 27. 14:33
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem a történetet. Az egész bulizós időszakot kihagytad, hogy építsd a karriered, tanulj és képezd magad. Akkor most sikeresnek és jómódúnak kéne lenned. Mi az, hogy nincs munkád? Meg mi az, hogy otthon élsz? Ez a kombó együtt kb esélytelenné fog tenni a csajozásra, ezt nem bántásból mondom, csak h felkészülj. Az meg még rátesz, ha a csajok kiszagolják hogy semmi tapasztalatod, duplán bajban leszel.
2018. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez így nagyon nem kerek. Elszigetelődtél mert éltanulás, jövőépítés erre otthon ülsz meló nélkül anyáddal?


Kezdj el dolgozni, költözz el otthonról, kapd össze magad, majd jön a barátnő.

2018. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokan mondják ezt... Három szakot csináltam meg egymás után, 8 és fél évig egyetemista voltam, jelesre végeztem mindből, most doktorandusz, kvázi "kistanár" vagyok az egyetemen... És mégsem tartok sehol... Lassan egy éve végeztem az utolsóval, azóta nem találok állást, mert nincs igény ilyen tanárra/bölcsészre az általános/középiskolában, hiába van hiány az oktatásban... Humánból nincs...
2018. nov. 27. 14:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Oh man...tanárképző tele van nőkkel. Én infora jártam, képzelheted milyen volt a felhozatal. Most mondjam, hogy mivel kellett volna töltened azt a 8 és fél évet?
2018. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor menjél gyárba!
2018. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jézusom. Minek kellett 3 szakot elvégezni? Semmi értelme ha èleted se volt mellette, plusz munkanélküli vagy.
2018. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindennek van értelme! Először is szeretnék gratulálni az elért eredményeidhez! Biztosan sok erő kellett, hogy mindezt elérd! Ha az egyetemen végig toltad ilyen eredményekkel, akkor igazán értelmes, kitartó ember lehetsz!!

Ez a korszak véget ért, de kezdődik valami új...


Kezd el nyitni a világra...első lépésként keress munkát...Ha képzettségednek megfelelő munkát nem is sikerül találni átmenetileg akár valamilyen irodai melóra is jelentkezhetnél...

Iratkozz be tréningre, tanfolyamra...ott is találkozol emberekkel, tudsz ismerkedni.


A lényeg, hogy lépj valamerre, ne görcsölj rá a dolgokra, a párkeresésre sem érdemes! Ha balanszban leszel, akkor vonzod a jó dolgokat magadhoz!!


Sok siket!


Ne görcsölj a párkeresés

2018. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!