Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan körömlakk,...

Létezik olyan körömlakk, amitől természetes színű lesz a köröm vagy legalább nagyon hasonló?

Figyelt kérdés
Férfi létemre kérdezem, sajnos valamilyen köröm betegségem van és kicsit zavar, hogy feltűnő, fontos, hogy nem átlátszó köröm lakkra gondoltam, előre is köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 1. 18:27
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem tudom konkrétan mi a gond a körmöd színével, de ami lakkokat ismerek, ott látszik, hogy lakkozva van (fénylik a felülete).

Ha ez nem akadály, akkor:

[link]

Első réteg színtelen, második már enyhén rózsaszín, ekkor elég natúr a hatás. Minél több a réteg annál erősebb baba rózsaszín fedést kapsz.

Bármely Dm polcán megtalálod (ha nem fogyott ki)


Másik:

[link]

Ennek nincs semmi színe viszont első rétegnél még teljesen átlátszó, másodiknál már egészséges képet mutat.

Hátránya, hogy 1500 Ft egy üveg, és kell egy crytal nailses bolt, mert drogériába nem beszerezhető.


Továbbá sok olyan körömlakk van, ami direkt abban segít, hogy a köröm elszínezősét orvosolja, ez kb, minden márkánál van.

Pl. S-He Stylezone Nail Whitener Körömfehérítő Lakk (Dm-es)

[link]

Szintén ápolt kinézetet ad és a lakk alatti réteget "fehéríti"


Otthoni praktika:

Én tartok külön fogkefét a körmeimnek, szeretem rendes fogrémmel alaposan megsikálni. Sokkal erősebbek lesznek tőle a körmeim (hosszú távon) és ha elszíneződött a körmöm (lakk miatt), akkor helyrehozza a színváltozást. Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor egy tálka vízbe még szelsz pár citromkarikát, kifacsarod, áztatod benne egy picit, majd ebben mosod le a fogkrémes körmeid. A citromos víz szintén fehérítő hatású.

2018. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az az átlátszós!
2018. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!