Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas férfiak, ti mind sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas férfiak, ti mind sikeresek vagytok a nőknél?

Figyelt kérdés

Tudjátok kamatoztatni ezt az "előnyt" a csajozás terén? Csak mert ha egy nőt megkérdezünk, hogy milyen pasik a zsánerei, mindig azzal kezdik, hogy "legyen magas". Szerintem az esetlegesen kevésbé jóképű arcot vagy némi túlsúlyt is kompenzál a magas(180-185 cm <) termet.


Ti érvényre tudjátok juttatni ezt a "fórt" a párkeresésben?



2018. nov. 28. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%

Nos optikailag lehet, hogy plusz pont az, hogy 183 centire nőttem meg egész szimmetrikus az arcom, de a kapcsolataim ugyan úgy véget értek, mint bármelyik földi halandónak.

32/f

2018. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Az most nyilván más lapra tartozik, de kvázi "becsajozni" könnyebben tudsz. Ez a lényeg. A kezdeti előny.
2018. nov. 28. 17:33
 3/18 anonim ***** válasza:

188 cm magas vagyok. 5 hosszú kapcsolatom volt (mindegyik legalább 1 év). Nem tartom magam jóképűnek, babaarcom van. Kapcsolat terén mondhatni elég szerencsès vagyok.

De manapság egyre több magas lányt lehet látni vele egymagas vagy alacsonyabb sráccal.


F/23

2018. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Van egy haverom,kígyó testű(úgy táncol mint egy kígyó mozog) magas,vékony kicsi fej ,hosszú nyak. Abszolút sikertelen.

Van egy alacsony ismerősöm, normálisan kigyúrt ,pénze is van szép fiús külseje is ...nagyon sikeres.

2018. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Önmagában a magasság nem sokat ér, ha nem vagy mellette kifejezetten jóképű. A tapasztalat az, hogy esélyem sincs a 183 cm-mel, egy nálam akár 10 cm-rel alacsonyabb férfival szemben, ha az jóképű, egy bizonyos magasság felett, ez sokkal inkább számít.
2018. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem mondanám.


Sokkal fontosabbnak látom azt, hogy az illető férfi legyen jóképű.

2018. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

197 cm vagyok. Az arcom is rendben van (helyesnek mondott) és az alkatom (sportos) is, de csendes, visszafogott, önbizalomhiányos, szorongó típusú ember vagyok. Nem merek odamenni ismeretlenül egy lányhoz, akkor sem ha néha látom egyen, hogy bámul mert talán tetszem neki. Azt sem tudom mit mondanék, ha odamennék, fingom sincs hogy kell beszélni a "nők nyelvén" úgy, ahogy azt látom pár barátomnál akik tudnak csajozni, játékosan, viccesen, jó dumásan viselkedni. Volt már ilyen az életben, hogy beszélgetni kezdtem egy lánnyal akin láttam hogy külsőre tetszem neki, majd láttam ahogy megismer belülről, úgy veszíti el fokozatosan az érdeklődését irántam.


Külsőben az sem segít, hogy hosszúkás és szőke a hajam és az arcom is elég kölyökképű, tehát nagyon kisfiús kinézetem van, senki meg nem mondaná hogy 25 vagyok.


Ja és meglepődnél mennyi 170 cm alati lány küld el azzal, hogy túl magas vagyok neki.

2018. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

196 cm, és én sem :D sajnos úgy tűnik annyira rusnya képem van, hogy elrontja a dolgot, na meg nem túlsúly van, hanem inkább vékony vagyok, legalábbis kinézetre (súlyra nem feltétlenül mondanák látatlanban).

Meg gondolom az se segít, hogy intro vagyok. De hát ilyen fejjel nem csoda lol

2018. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8

Nem tudom miért képzelik a magas emberekről, hogy automatikusan extrovertált, laza, tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, kezdeményező emberek.

2018. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem. 190/97. Sportolok rendszeresen, de átlagos az arcom. Semmi előnyöm a magasság miatt.
2018. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!