Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan lány/nő aki el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan lány/nő aki el tud fogadni mindenhogy, minden tulajdonságommal, a hibáimmal együtt?

Figyelt kérdés

Aki nem "kijavítani" akar miután "megismert", hanem Velem akar boldog lenni.

32f



2018. nov. 28. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

"Egyetlen állandó a változás maga." Hérakleitosz.


Ha az adott csaj, felhívja rá a figyelmedet, hogy egy hanyag, szétszórt lusta d..g vagy, akkor még véletlenül se akarnál a saját javadra megváltozni, hogy pl. a szennyest a szennyes kosárba tedd és ne szanaszéjjel hagyd?

Vagy ha figyelmetlen vagy, akkor nem is adhatja azt a jó tanácsot, hogy figyelj máskor jobban oda..stb?


Az ember fejlődik, változik, de ha nem akarsz magadnak fejlődni, akkor halj meg egyedül.

2018. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Biztos van kolléga, de az is, hogy több mint 10 év ilyet találni.

32/f

2018. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Jó kérdés, ha megtudod a választ engem is érdekelne :'D :'D :'D


20/F

2018. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Abszolút. Épp most tömi valami fogatlan, elálló fülű, alkesz Hapci Benő. 🙂
2018. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Nincs. A nok a potencialodba szeretnek bele, abba amit beled latnak, es NINCS olyan no aki nem akar javitani a parjan.

Ez belenk van kodolva.

2018. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akarnám megváltoztatni azt a férfit akit szeretek, méghozzá két okból kifolyólag:


1, ha szeretem, akkor úgy szeretem,ahogyan van, a negatív tulajdonságaival együtt, mert senkisem tökéletes


2, fordított esetben én sem örülnék neki, ha valaki megpróbálna rávenni, hogy legyek másmilyen

2018. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

#6


És ha az adott változás a pozitív javadra szolgál, akkor se változnál meg?

Attól nem leszel másmilyen, ha a negatív tulajdonságaidon javítasz. A negatív tulajdonságok egyébként is azért vannak, hogy kijavítsuk őket.


Pl. akkor neked az úgy teljesen megfelel, ha pl. félsz a víztől. Akkor soha nem is akarnád leküzdeni ezt a félelmedet? És ha a gyereked szeretne úszni megtanulni, és később strandra menni? Akkor soha nem fogsz belemenni a vízbe mert félsz?

Na, én ezt gyáva nyusziságnak nevezem, és életképtelenségnek.

2018. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#6 Szoval te nem veszel a parodnak egy olyan inget amiben "szerinted" jol nezne ki?

Csak, hogy az alap dolgoknal kezdjuk.


Amugy hulyeseg azt varni, hogy a masik nem fog megvaltoztatni. Egy kapcsolat mindenkeppen valtoztat az emberen, mert mashoz is kell, hogy igazodj, alapbol megvaltozik a preferenciad, az is fontos lesz, hogy o mit akar-mindket nem reszerol.


Amugy meg nagyon sok ferfira rafer egy szereto no valtoztatasa. Ez nem feltetlenul rossz dolog.

2018. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

En is ugy gondolom h ez egy kicsit butuska kivansag. :) Mindenki valtozik egy kapcsolatban ferfi is, no is. Ez szerintem inkabb jo dolog, mint rossz. A merteken es a valtoztatas eroszakossagan van ertelme vitazni, de magan a valtoztatas tenyen nem.


Mi mindketten csiszoltunk a masikon. Nem volt mindig egyszeru, neha veszekedesbe torkollott, de evek multan mindketten igazat adtunk a masiknak. Erdemes megfogadni egy olyan ember tanacsait, aki szeret teged es jot akar neked.


Mondok egy peldat. Szemuveges voltam es jol ereztem magam, de a baratom mindig ragta a fulem h muttessem meg. Batoritott, h neki is megvaltoztatta az eletet. Volt ebbol is vitank, aztan egyszer atkattant bennem valami, belevagtam es eletem egyik legjobb dontese volt. Tenyleg mas ember lettem, sokkal felszabadultabb, csinosabb vagyok azota. Sokkal tobbet adott nekem ez a mutet az eles latasnal: a hitet abban, hogy mindig van folfele, mindig lehetek meg jobb es nem kell belenyugodnom kellemetlen dolgokba. Azt hittem ilyen mutetre csak sztarok mennek el, aztan tessek tok atlagos emberkent en is meg tudtam csinalni. Azota sokkal nyitottabb es kiserletezobb vagyok.


Nem irok tobb peldat, szamtalan ilyen dolog volt a kapcsolatunkban.

2018. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én már letettem erről az ábrándomról. :D
2018. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!