Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves srác vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác vagyok együtt voltam 9 évig egy lánnyal sose csaltam meg, neki sikerült. Mar tultettem magam rajta. Van egy lány aki tetszik egy helyen dolgozunk de nem igazán tudok vele szót váltani ebbe kérnék segítséget hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Menj oda hozzá.

2. Nyisd ki szépen a szádat.

3. Szólítsd le. Érdeklődj felőle és hívd el randira.


Nem olyan bonyolult ez!

2017. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondod te csak 9 év után nem olyan egyszeru leszolitani egy ismeretlen lányt. mivel én most kezdtem el itt dolgozni
2017. nov. 19. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:

"csak 9 év után nem olyan egyszeru leszolitani egy ismeretlen lányt."


Akkor mégis mi a francot akarsz? Nem akarásnak nyögés a vége, ahogy szokták mondani.


Ha gyáva vagy leszólítani egy csajt, mert még nem vagy túl az exen, akkor minek akarsz kapcsolatot?

Ha meg túl vagy az exen, akkor mégis mi gátol meg téged abban, hogy leszólíts egy csajt?

Félsz az elutasítástól? Benne van a pakliban.

Ami nem öl meg, az megerősít!


Szedd már végre össze magad.

2017. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert,szerinted mit tudunk azon kívül tanácsolni,hogy kezdeményezz?

Mire számítottál?Hogy valaki elkéri innen a gyk-ról a számát a csajnak helyetted és összehoz benneteket?

Ha még nem megy az ismerkedés,akkor meg adjál magadnak még több időt.Ennyi.

2017. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rittyentö válasza:
felsz az elutasitastol, pontosan en igy vagyok ezzel, szivas dehat az emberi elme igy mukodik, total normalis viselkedes, keszulj fel ra hogy lepattint a pics...ba, aztan ha nem te leszel a vilag legboldogabb csavoja
2017. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!