Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, előfordult már veletek, hogy olyan bókot kaptatok, amit leginkább nőknek szoktak mondani?

Figyelt kérdés

A nőknek meggyőződése, hogy létező fogalom a "szép férfi" vagy a "csinos férfi". Előbbi eset az, amikor egy pasi már annyira jóképű, hogy szabályosan "szép", utóbbinál pedig tulajdonképpen a tartalom ugyanaz, mint amikor egy férfi mondja egy nőnek - mégis valahogy fura, ha egy férfi "csinos". Inkább jól néz ki, vagy valami hasonló...


Én is férfi vagyok, de én ilyen esetben nagyon hülyén érezném magam, az előbbiek közül bármelyikkel is illetne egy nő. Amúgy főleg 45-50 feletti nők mondanak ilyeneket, a Soma Mamagésa- vagy Kiszel Tünde-típusok, ja, és persze az anyuka a fiának(a srác öltönybe rittyenti magát és jön az anya reakciója: "Csinos vagy, kisfiam.") :D


Veletek előfordult már, hogy megkaptátok egy nőtől valamelyik jelzőt? Hogy reagáltátok le a dolgot? Nem éreztétek furán magatokat? :D



2018. nov. 29. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Sosem értettem, egy férfi miért ne lehetne szép.
2018. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan nem férfi vagyok, de a férjemmel előfordult. Én mondtam neki hogy: "Férfi létedre olyan szíp vagy!" :D
2018. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2018. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
16%

"De jó segged van!"

"Micsoda vádlik!"

"Megtapizhatlak?"

"Hadd fogjam meg a segged."

Nem sokszor kaptam megjegyzéseket, de azokat megjegyeztem. Kimondottan igénytelen, részeg csajoktól, részrehajló ismerősöktől, ittas tankörtársaktól kaptam.

Úgyhogy gondolhatjátok, mennyre lehetek a nők szemében "ideál". :D Akármennyire is igyekszem sportolással, kondizással, még mindig nem értem el az alapszintet, ami a nők minimum 99%-ának elvárását megüti.

2018. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 A nőkre sem mondják, hogy "jóképű" vagy "sármos" :D Egyszerűen le vannak osztva a lapok és kész...
2018. nov. 29. 21:56
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

"szép a szemed" rá is kérdeztem nem-e arról van szó, hogy egy tükröződő felületet néz éppen :D

32/f

2018. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
#4, jó körökben mozogsz. Ez alapján azért ne ítéld meg az ÖSSZES létező nőneműt.
2018. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

"...még mindig nem értem el az alapszintet, ami a nők minimum 99%-ának elvárását megüti" Szerintem ezt csak te gondolod így.

32/f

2018. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer mondták, hogy szép a szemem. Ennyi.
2018. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
#5 A szép szó tágabb jelentésű, mint a jóképű, használhatod akármire, ami tetszik külsőre.
2018. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!