Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi és milyen hosszú kapcsolatot kell mondani a nőknek, hogy akarja folytatni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Illetve hány szexpartner az, ami minimum elvárás a nőknél?

Egyik ismerősömnek 25 évesen állítólag már megvan 200, ragadnak is rá a nők mikor megtudják ezt.

Én egy kicsit soknak érezném ezt kamuzni, de olyan 80-100 már vonzó mennyiség lenne?


29/F



2017. dec. 11. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi lenne, ha az igazad mondanád? Annál vonzóbb nincs.
2017. dec. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Nincsenek A NŐK.


A 80-100 kifejezetten taszító lenne. A 200 méginkább.

Minimum szexpartner elvárás? Behalok.

Hajnali troll teccik lenni?

2017. dec. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell a duma. Nekik azt kell, hogy érezzék rajtad, sok nőt megkaphatnál.
2017. dec. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

200 pártner 25 évesen lol

le is rohadt volna a farka

2017. dec. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Őszintének lenni nem jobb?

Egyszer jönnék rá, hogy a párom a képembe hazudott, többet nem lenne ott sem bizalom, sem ragaszkodás. Mellesleg szerintem ez mindenkinek a magánügye. Én is elmondom őszintén, hogy mi volt, hogy volt, ha kérdezik, de még sosem kérdezték, legfeljebb csak azt, mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatom, és mióta vagyok egyedül. Én sem szoktam firtatni, csak olyan szinten, hogy lássam, kit okol a szakításért és kire húzza a felelősséget, mert az fontos számomra, sokat elárul arról, hogy milyen ember a másik.


Mindenesetre volt dolgom olyan "férfival", aki a semmiből az orrom alá dörgölte, hogy hány emberrel (kb 70) hányszor hogyan és hogy ő mennyire király és tapasztalt ezek alapján. Utóbbit nem merte már, de implicit benne volt a sztoriban. Hát nem vagyok egy szex alapján ítélő, sem érzelem nélkül szexből rutint csináló nő, de életemben olyan szar éjszakám nem volt még senkivel, semmit nem igyekezett, semminek nem tudta, hol a helye, hogy kell bánni egy nővel... Szóval én nem tudom, kikkel közösült ez, lehet, hogy neki a marka meg a kecske is szexpartnernek számít, de katasztrófa volt. Szemben a volt párommal, aki előttem 3 lánnyal volt (kisiskolás korom óta ismertem, tudom, kikkel járt és hogy voltak ezek nála), és olyan szépen ért hozzám, olyan tökjól ment minden, hogy abszolút nem bánom, hogy vele volt az első. És végig önzetlen maradt és nagyon jól csinálta. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy normális nő nem esik hasra egy számtól sem, és attól sem retten el, ha a srác szűz. Utóbbinál csak az aggasztana, hogy otthagy, mert ki akarja magát élni és nem éri be az első lánnyal, mint sokan... Viszont nem tudom, mióta vonzó gyakorlatilag férfiként előadni, hogy egy ordas nagy ócska hímlotyó vagy, aki mindenkiben megmártóztatja a farkát. Én már 50-nél is húzom a számat, meg annál is, aki emellé a szám mellé nem tud egyetlen fél évnél hosszabb kapcsolatot felmutatni. Az taszítóbb, ha valaki mellett nem marad meg senki, de végigkúrja a várost :D Nem sok komolyat néznék ki belőle, tudom, hogy ezt a férfiak szokták egy nővel szemben, de nálam fordítva is működik, kell a francnak az, hogy azt hallgassa hogy semmi újat nem tud mutatni, mert a kedves 100+ nővel kefélt az erdőtől kezdve a temetőn keresztül a nagyanyja étkezőasztaláig, az análtól kezdve a hármason át a fenyítőpálca használatáig. Ennek egy állandó partner, még ha mindenben benne is van, ami 2 emberről szól szex közben, akkor is unalmas lesz általában. Szóval inkább útjára engedem.

2017. dec. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem két kapcsolatom volt, de öt nővel feküdtem le eddig, amit elég soknak tartok :/ Ahogy tapasztaltam, a normális, intelligens lányoknak 2-3 partnerük volt előttem maximum.
2017. dec. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eszeveszettül pedálozol neki és nem becsülöd magad esetleg még nem is vagy Adonisz akkor nem fogja elhinni, hogy 200-at megfektettél.

Az emberek sok mindenhez hülyék de pont az emberi kapcsolatokhoz nem, szóval szerintem kár kamuzni úgyis hamar kiderül, hogy nem is vagy annyira tapasztalt vagy épp kitartó mint amit hazudni próbálsz.


Az ekkora számok meg már bőven taszítják az embereket.

2017. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

80-100 partnerrel rendelkező pasit bottal se piszkálnék.

Nálam az elsőszámú elvárás az őszinteség.

Ezen kívül olyan partnert akartam mindig is, akinek hasonló az értékrendje mint nekem, számomra pedig nem fér bele a kapcsolaton kívüli szex, kapcsolatokból pedig a hosszútávút preferálom, így pozitívum, ha a partnerem is így látja a dolgokat. 25 évesen, ha hosszú kapcsolatokban feküdt le valakivel, akkor max 3-4 előző partner jellemző átlagban, így nekem pl ez a "jó" szám, de egyébkébt minél kevesebb, én annál jobban örülnék.

Mellesleg egy ilyen "25 évesen már 200 nő megvolt" dumát simán kamunak gondolnék és kiröhögném az illetőt.

2017. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!