Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn ráírok válaszol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ráírok válaszol, de olyan semmilyen módon. Példák kifejtésben. Most csodát várnak az ilyen emberek? Valamint milyen arányban kellene témát felhozni szerintetek a feleknek ilyen esetekben?

Figyelt kérdés

Megtetszik valaki ráírok 3 lehetőség van. Vagy nem válaszol, vagy leírja, nem lesz semmi köztünk és megindokolja.

Válaszol és normálisan elbeszélgetünk (ennek két válfaja van, alkalmilag vagy hosszabb távon)

Ami viszont nekem még a lerázásnál is rosszabb válaszol, de abban nincs köszönet.

Példában szereplő emberek közös tulajdonsága a minimális információt adó adatlap. Kép alapján se sok minden derül ki (némely kép többet mond 100 szónál).

Példa: Szia Keresztnév.+ valami bók féle a külsejére

Válasz: Szia...megköszöni a bókot.

Kérdés: (0 az információ) hogy telt a napja,hétvégéje mik a tervei

Válasz: jól/unalmasan, pihenés, barátokkal találkozik,

Kérdés: mit szeretsz csinálni szabad idődben...

Válasz: barátokkal találkozni (nyilván előző válasza nem ez volt)

Visszakérdés: és te?

Válaszom: 3-5 olyan dolog amit szeretek csinálni és ha ő írná tudnék rá kérdezni, fűzni a beszélgetés fonalát

Ő válasza: Az jó!

Én vagyok béna? Vagy minek válaszol, aki nem akar (tud?) beszélgetni? Várja,hogy azt írjam a szabad időmben a 30milliós autómmal csapatok buliról bulira és a palotámban lazulok? És persze közben percenként keresek egy 1000est.



#beszélgetés #ismerkedés #témahiánya #némalány
2018. dec. 1. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen, te vagy béna, ha ezt kérdezgeted.


Kb mindenki ugyanezt írja, amit Te, így aztán marha unalmas.

2018. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1es jogos amit írsz. Te mit írnál egy olyan embernek, akin nincs fogás. Pl valaki kiirja a hobbijait, azzal kapcsolatban lehet kérdezni, feltesz egy munkahelyi egy kutyás egy autós egy bulizós képet azzal kapcsolatban lehet írni...
2018. dec. 1. 15:48
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, ezek nagyon unalmas kérdések. Inkább vallatásnak tűnik mint beszélgetésnek.
2018. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem vallatás, sima puhatolózás. Viszont a női fél leszarja a beszélgetést. Én ezt látom.
2018. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Bár akkor regisztrál az ilyen csja társkarasőre.


Várom a női véleményeket! Nem a lepontozásokat. Rendes hozzászólást!

2018. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
*Bár akkor a f....nak
2018. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3as nem vitatkozom. Kész az én hibám. De akkor mit lehet írni ilyen esetben? Ki mit írna? Csábmesterek oktassatok :))
2018. dec. 1. 16:02
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

"Te mit írnál egy olyan embernek, akin nincs fogás."


Semmit!


Én leszoktam arról, hogy teljesen üres adatalapoknak írogassak, és próbáljam kitalálni, hogy vajon mi jár a fejében.



Minek?


Ha csak egy fotót látok, akkor honnan tudjam, hogy legalább egyetlen apró közös pont van e bennünk?

2018. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
A lányok többsége túl buta ahhoz, hogy beszélgetni lehessen vele.
2018. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8as ment a zöld kéz. De vitatom kicsit,onnan akarom megtudni van e közös bennünk,hogy beszélgetünk. Vagyis beszélgetnénk ha lehetne.
2018. dec. 1. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!