Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam, hogy mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy mit akar a lány, nő?

Figyelt kérdés

Honnan tudjam értelmezni, hogy mit akar a nő, mikor jelekkel kommunikál, tehát, ő azt szeretné, hogy a férfi csak úgy érezze meg azt, hogy mit akar és váljon szavak nélkül egyértelművé a férfi számára, hogy mit kell tennie.

Ez sajnos ebben a rohanó világban nem mindig sikerül nekünk férfiaknak.

Hogyan tudnám fejleszteni ezt a képességet?



2018. dec. 1. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A nők sosem tudják, mit akarnak, sokszor még saját magukat sem értik. Ne akarj rajtuk kiigazodni, a legtöbb férfi csak vakon tapogatózik a viselkedésüket illetően.
2018. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%
#1: +1
2018. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Beszeld meg vele, hogy ne keritsen, mondja el egyenesen mit akar.. en is ilyen utalgatos lany vagyok, de amiota mondta a parom, hogy zavarja, lealltam. Igaz, nem teljesen, de azert valtoztam:D
2018. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Úgy, hogy le5zarod, hogy mit csinál, csak egyszerűen próbálkozol. Ha nem jön össze, akkor ennyi volt, legalább nyugodtan alszol.
2018. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha a parodrol volna szo, a legrosszabb amit tehetsz, ha leszarod..
2018. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Sokat kell gyakorolni. Régen fogalmam sem volt, ma már 1 perc alatt látom:)


Amúgy a nők ösztönösen nem sokat akarnak (ahogy a férfiak sem):


1. minden nő imád magáról beszélni (ez a férfiakra is igaz). Tehát hallgasd figyelemmel,

2. Minden nő imádja a divatot (nagyon kevés kivétel van), ezért dícsérd a cuccait és tanuld meg a divat alapjait,

3. Minden nő szeret csinos lenni és annak látszani valamint sok időt töltenek szépítkezéssel. Ha észrevezsed az új frizurárt, kötmöt, ékszert, órát, akkor nyert ügyed van,

4. Általában a nők szeretnek gyerekekről beszélni (ha van nekik akkor arról, ha nincs akkor a máséról),

5. Általában van testi-lelki barátnőjük, érdemes velük jobban lenni.


Ha ilyenekről nem akarnak veled beszélgetni, akkor kár a gőzért:)

2018. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Az utalgatásokat azért nem szeretem 37/f-ként, mert nem tinik vagyunk már, hogy próbáljam kitalálni vajon mire utalgat a másik? Vajon tényleg utalgat? Tényleg jól értelmezem? Kösszzz, a lottó lehet hamarabb bejön. Miért nem lehet nyíltan értelmesen beszélgetni és elmondani, hogy mit akarunk és mit nem?
2018. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez után a sekélyes felsorolás után felismertem, hogy lehet, hogy én nem vagyok nő, de rám egy sem igaz az általánosított 5 pontból.


Hogy mit akar azt pedig kommunikációval lehet megtudni. Döbbenetes, mi? :O


N34

2018. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem sekélyes, mert nem arról volt szó, hogy miről beszélgessek vele 5 év után, hanem arról, hogy mivel lehet valakinek a figyelmét felkelteni vagy fenntartani. Azt meg ne mondd, hogy rád nem vonatkozik, mert egyből magadról kezdtél beszélni.
2018. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez de szánalmas... :D
2018. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!