Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose tenném ezt egyik haverral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose tenném ezt egyik haverral se akkor miért akar lefeküdni velem a haverom nője?

Figyelt kérdés

Tiszta gáz volt a legutóbbi buli, csak úgy odajöttek hozzám este fele meg táncoltunk sokan egyszerre, meg beszélgettünk.


Arról mennyire nem jövő be a csajoknak nem írnak vissza stb. És, hogy nem vagyok szép... Erre mondta ez nem igaz stb.


Meg közben pogázta mennyire szereti a haverom és 4 éve együtt vannak, de haverom tuti csajja olyan típus...


Erre meg rámír



2018. júl. 23. 20:35
1 2
 1/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Mit jelent a "csajja" szó?
2018. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És a pogázta?
2018. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ugyanezt leírni magyarul!

Azt hiszem, nem sikerült mindent megértenem, mert annyit bírtam kihámozni, hogy a haverod barátnője szerint nem vagy csúnya..... ez meg nem értem, miért baj, vagy ebből hogy jön, hogy le akarna feküdni veled?

2018. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Haverom minden lánynak udvarról és bármelyikkel lefekszik ha úgy adódik, olyan típus.


A lányt meghívtam italra, és mikor fizettem meglátta a tárcámban az óvszert :)


Mondtam alap tartozék...


Aztán haza mentem, és most rám írt nincs e kedvem lefeküdni vele, mert a haverom nincs most otthon...


Nem írtam vissza neki, egyészt még gyerek hozzám képest és nem jön be nekem.

2018. júl. 23. 20:49
 5/13 A kérdező kommentje:
És sose tennék ilyet haverral, mert tudom baj lenne belőle ci gány a lány és hazudós...
2018. júl. 23. 20:51
 6/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Szóval rámozdulsz a haverod csajára. Ő kapható a dologra és most te vagy felháborodva?


Mi a húsfurulya van itt kérem szépen?!

2018. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De még annyi esze sincs, hogy legalább írni tudjon...
2018. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tini kategoria. Felnott, ertelmes ember mar nem mutogat penztarcaban lapulo kotonokat, ha csajozni akar. :D Es hogy szet van esve magatol, mintha most valami kemeny nagyfiu lenne... :DD Ez mennyire gaz mar... :DD
2018. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Cigányok vagytok?
2018. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt sosem értettem ,a nőknek imponál ha a tárcában van látványosan a gumi ami véletlenül fel fel villan a találkozásunk kapcsán?


A végén már ugy kell járni az utcán mint a westernekben h az övön vannak töltények meg a vállon csak óvszerrel töltve :D :D

2018. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!