Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 95% ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 95% ban csak diplomás lányok vannak itt akik párkapcsolati gondokkal küzdenek?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok lánnyal beszélgettem itt és talán egy kivételével mindegyik felsőfokú végzettséggel rendelkezik!

2018. dec. 3. 11:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Pl azért mert a pasiknak kisebbségi komplexusuk van mellettük. Én félbe hagytam az egyetemet, de enélkül is vannak a párkapcsolati problémáim. Ezek viszont máshol gyokereznek.
2018. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Csak én nem értem mi köze a diplomának a párkapcsolati gondokhoz?
2018. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én csak szakma birtokában vagyok, de engem nem zavar,hogy magasabb végzettsége van bárkinek is,sokszor ami zavar,hogy nagyon magas elvárásokat állítanak fel és sokszor inkább anyagi jellegű és ezt helyezik előtérbe nem azt,hogy a másik milyen ember!
2018. dec. 3. 11:23
 4/26 A kérdező kommentje:
Mi nem érthető? :D A lányok többsége mind diplomás akik kirakják ide a párkapcsolati problémájukat,tegnap is volt egy ilyen kérdés ahol a leányzó azt sérelmezi,hogy nem veszik észre a fiúk és neki kell a fiúk után futni kb, de akkor sem jön össze neki! Nem feltétlenül van köze egymáshoz, lehet puszta vélet is de mivel a diplomások vannak fölényben így érdekel a dolog! :)
2018. dec. 3. 11:27
 5/26 A kérdező kommentje:
Véletlen *
2018. dec. 3. 11:28
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Mert a diplomával azt nem tanulták meg, hogy olyannal ismerkedjenek meg / jöjjenek össze, akivel össze is illenek...
2018. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%

Én nekem nincs diplomám és nincs párkapcsolati problémám se,és sohasem okozott gondot a férfiak fejének elcsavarása,párom is csak szakma bírtokában van ugyszint neki sincsen párkapcsolati problémája.

Valamint nem is értem,hogy tartozik a diploma a párkapcsolathoz..

2018. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok, 22l
2018. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Mert a 30as férfiak nagy része még mindig szándékosan igénytelen a nők értelmi szintjét illetően. Nemrég tapasztaltam én is, hogy sokan csak beszélgetnek az értelemsebb nőkkel, energiákat vesznek tőlük, hazudoznak nekik, de közben valami tizenéves csajnak szövegelnek komoly kapcsolatról, majd sipognak, hogy "ezek a nők mennyire anyagiasak!".
2018. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Mostmár azért egyrészt igencsak megnőtt a diplomások száma (kb ez az új érettségi-attól eltekintve persze, hogy mennyire hasznos valójában az a szak), másrészt viszont valószínűleg rájuk vagy kihegyezve.

Megfigyelhető például az oldalon egy nagy indulat a diplomás nőkkel szemben, főképp a diplomával nem rendelkező férfiak irányából: egyrészt gyűlölet amiatt, hogy az ilyen nők szintén diplomás párt keresnek maguknak, nem egy szakmunkást például, és egyesek ezt az elvárást felháborítónak találják, másrészt mégis azt látom, hogy a nem diplomás férfiak a diplomás/egyetemista lányok után epekednek. Nem igazán értem ezt a kettősséget.

2018. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!