Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már próbálkoztam netes társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már próbálkoztam netes társkeresővel és nem jött be. Hol tudnék diplomás férfiakkal ismerkedni komoly szándékkal? Középkorú, de csinos nő.

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Milyen korosztályban keresel? Én 26 vagyok, diplomával, ebben is dolgozom.
2018. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Középkorú de csinos? Ezen nevettem, miért hangsúlyos ez ennyire? Tinik között is vannak büszke mázsás egyedek köszönhetően a globális és torz szépségiparnak.


Na és vajon hol fordulnak elő az eszes férfiak?Következő heti gyik kvíz.

2018. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg szakmai találkozók, workshopok.
2018. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pumukli alfahím ***** válasza:
32%
Miért számít a diploma? Netán anyagiak róla van szó?
2018. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert egy ilyen szövegre, egy diplomás, ámbár értelmes férfi, azonnal átlát rajtad, és köszöni, de nem kér belőled:D
2018. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pumukli alfahím ***** válasza:
22%
**anyagiakról**
2018. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem pl itt.

33/F

2018. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Na egy aranyásó vénlány :) napi 10 levél a társkeresőn nem volt elég neki ő ennél jobbat érdemel. Egy valódi főnyeremény uraim.
2018. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Csinos nőként hetente uszkve 100 levelet kaphatsz társkeresőn. Bármelyiken. Ha ezeknek a fele farokfotó, és a maradék 50-ből 20 nem jön be neked (mert ugye válogatsz), akkor is marad 30, aki komolyan összejönne veled. És ez csak 1 társkereső...

Ha a több tucat társkeresőből egyetlen férfi se nyerte meg a tetszésed, nos, akkor a hiba az ön készülékében van, nem a többezer férfiéban.

Ja, és jöhet a lepontozás, szeretem látni, ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál.

2018. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem értettem ezeket a számokat, mások is ilyeneket mondanak: heti száz levél egy nőnek. Én a töredékét kaptam csak, bárhol is voltam fönn (vagy nem kell szó szerint érteni a százat?). Vagy vajon ennyire nem vagyok csinos? Nem értem.
2018. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!