Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért féltek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért féltek ennyire az erős, önálló nőktől?

Figyelt kérdés

Mielőtt érkeznének a negatív kommentek ez nem ilyen "jajj azért vagyok siketelen a párkeresésben mert én aaannyira túl jó nő vagyok" típusú kérdés. Régóta van párom, nem ismerkedek aktívan. Ettől függetlenül néha természetesen megtalálnak férfiak. Az érdeklődésük pedig addig tart, amíg rá nem jönnek hogy én bizony meg tudok állni a saját lábamon.

A hétvégén pont volt egy ilyen eset, egy kisebb összejövetelen kezdeményezett nálam egy srác. Elmondta, hogy vállalkozó, mit tudom én hány cége van stb. Aztán tökre megörültem, hogy akkor tudunk üzleti dolgokról beszélgetni és elmondtam neki, hogy én is vállalkozó vagyok meg mivel foglalkozom. És nagyjából mint akit elvágtak teljesen megszűnt felém minden érdeklődése, szó szerint halálra rémült. És sajnos nem ez az első ilyen eset.

Valamilyen szinten megértem, hiszen ki akarná folyton azt érezni, hogy a párja "jobb" nála. De sikeres férfiakról beszélünk, akiknek nem kellene ettől tartania. Akkor mégis miért akarnak az ilyen férfiak sikertelen, élősködő nőket maguk mellé?


2018. dec. 4. 22:15
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
78%
Erre én is kíváncsi leszek, bár én tudom a választ.
2018. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint nem félek, az általad leírt esetben sem félelemről van szó szerintem, csak úgy gondolta, hogy ezzel majd el tud csábítani, ha előadja a nagy üzletembert akinek több vállalkozása van és milyen sikeres de rájött, hogy ez nem igazán fog működni így hanyagolt.
2018. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
16%
"A pökhendi, önelégült, megközelíthetetlen jégkirálynő stílus, ami miatt számomra riasztóak. Nagyon kevés a művelt nők között az a fajta, aki szeret hülyülni, bolondozni. Némelyik olyan fásult, önelégült fejet bír vágni, hogy a kigyúrt, bunkó, tahókon kívül normális férfi inkább meg se akarja közelíteni őket."
2018. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!

Ezt sajnos alá tudom írni valamilyen szinten, viszont rám meg egyáltalán nem igaz. Általában úgy történik a dolog, hogy elhülyéskedünk, jajj tök jófej vagyok stb. Aztán mikor ráterelődik a szó, hogy mivel foglalkozom, vagy esetleg kiderül, hogy milyen autóval járok akkor szűnik meg a "varázs" a részükről. Ezért érthetetlen számomra.

2018. dec. 4. 22:31
 5/57 anonim ***** válasza:
4%
Hármas jól látja! Lehet előítélet de nem alaptalan! Manapság a nők túl karrieristák a család rovására, és sokszor a munka fontosabb és elfelejtenek élni! Ez számomra például rémisztő!
2018. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
95%
#5 miért baj ha egy nő is karrierista? Nőknek is joga van család mellett karriert építeni nem csak a férfinak.
2018. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
59%
Csak azok, akiknek sok kalandjuk volt és lusták voltak 30as korukig egy kicsit is jobban megismerni a nők természetét, jó tulajdonságaikat, tartalmas kapcsolatokat építeni. Az ilyen férfiak saját maguk vagy rokonaik hatására lesznek manipulatívak, s ehhez szinte csak a huszonévesek jók, de minthogy ezek a 30as férfiak nem ismerik a 20as szorgalmas nők lelki fejlődését, megint körbe-körbe mennek.
2018. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
83%
en is kivancsi vagyok erre. amit eddig hallottam ferfi ismeroseimtol az az, hogy szeretnek magukat jobbnak erezni a nonel, es mindenkepp butabb baratnot szeretnenek, de nem ostobat.
2018. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
40%

Én nem félek, de ismerem őket sajnos.


1.: Soha nem érnek rá, de ha nekik kell valami, akkor azonnal legyen és úgy, ahogy ők akarják.


2.: A legtöbb nem akar gyereket. Én sem, de sok pasi meg igen.

3.: Anyagiak. Én imádnám ha eltartana egy nő, de ilyet még nem találtam, viszont sok pasit zavar, ha a nő többet keres.

4.: Stressz. Idegbeteg a legtöbb ilyen nő! Pia, cucc, gyógyszar,...

5.: A legtöbbnek ilyen a családja is.

2018. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
17%
Arról nem is beszélve,hogy a gyerekeik szülők nélkül nőnek fel mert kb sose látja a gyerek őket, lehet,hogy anyagiakban nem szenved hiányt de a pénz nem egyenlő a szeretettel! Nyílván ez már egy szélsőségesebb eset de tudok rá személyes példát!
2018. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!