Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak egyáltalán romantikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán romantikus, mély gondolkodású, ugyanakkor erős férfiak a huszonévesek között?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Persze, a moziban.
2018. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:(
2018. jún. 8. 19:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének?
2018. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Méghozzá nem vagyunk kevesen. Sok sok hasonlóval hozott már össze a sors.
2018. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van. Biztos léteznek, csak én nem ismerek egyet sem...
2018. jún. 8. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen vannak! Nem sokan de vannak! Ez hülyeség, 23éves létemre nem a bulizás és a pi..a vadászat a fő lételemem! Én csak egy lányt keresek például akivel lehet jövőt tervezni, tartalmas életet élni,megöregedni! :) Én például már házon és olyan dolgokon gondolkozom ami előreviszi az életem! Félreértés ne essék a bulizást sem vetem meg kell is de mértékkel csinálom nem napi rendszerességgel!
2018. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
#6: Attól, hogy te nem kellettél egy értelmes férfinak sem, nem kell a frusztrált általánosításod mindenkire ráhúzni.
2018. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Haho, ki keres engem? :)
2018. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 Én nem férfiakban utazom...:)


Viszont az ismeretségi körömben a legjobb családapák és legjobb férjek mind ilyenek voltak. A feleségükkel pont a kavarós időszakuk végén ismerkedtek meg, addig meg szarba sem nézték őket és a nagyisten sem állíthatta meg őket egy újabb nő felpróbálásában. Persze, azokkal is úriemberek voltak és mellette foglalkoztak karrierépítéssel meg ilyesmivel, jól is néztek ki, erősek is voltak kívül-belül, de egy ilyen embert nehéz meggyőzni arról, hogy van jobb a szingli életnél. Kivéve, ha klassz a nő, ami ritka, vagy ha ráun és rájön, hogy telik az idő.

2018. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én is hasonlót keresek, kérdező, de talán túl fiatal vagyok még, hogy megtaláljam. Remélem neked nagyobb sikered lesz. :)

19L

2018. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!