Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tisztelt hölgyeim! Önök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt hölgyeim! Önök szerint is olyan nagy probléma van velem?

Figyelt kérdés

Természetéből adódóan ha hölgyekkel próbálok ismerkedni, akkor az esetek többségében magázom őket.

Úgy gondolom így megadom nekik a kellő tiszteletet, a tegeződésre akkor térek rá, ha az általam kiszemelt teremtés erre felhatalmazást ad.

Sajnos emiatt sok problémába ütközök ismerkedés során, így sűrűn előfordul, hogy nevetség tárgya leszek.

Azt feltételezik rólam, hogy öreges vagyok, pedig 31 évesen egy rendkívül fiatalos, agilis személyiségnek tartom magam.

Sajnos ezeket a jogtalan támadásokat nehezen kezelem, és emiatt sokszor alpári módon kezdek viselkedni.

Tényleg ekkora a gond velem?


2018. dec. 9. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tegezd őket, ennyi.
2018. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Tisztelt Uram, Ön egy karót nyelt, túlságosan merev úriember. Tisztelettel: egy kommentelő :D
2018. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményét tisztelt uram.

A negatív vélemény is vélemény.

2018. dec. 9. 17:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alpáriságra nincs mentség, de ez a mesterkélt stílus kevés embernek vonzó, törődj bele.
2018. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az alpári viselkedés egy elég sarkalatos probléma, és a magázódás nem segít rajta.
2018. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen vagyok.

Nem tudok senkit letegezni első látásra.

2018. dec. 9. 17:16
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem csinálod úgy, hogy ismerőst tegezed mindig, ismeretlent te +/- 10 év szintúgy, a többi embert vagy akivel hivatalos ügyed van, azokat meg magázod. Így nem lenne senkinek kellemetlen és udvarias is maradsz.

32/f

2018. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem nagy gond, én legalábbis nem csinálnék ügyet belőle, de rögtön felajánlanám a tegeződést. Az alpári viselkedésre ellenben nem nagyon van mentség, a valódi úriember úriember módjára kezeli a konfliktushelyzeteket is.
2018. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Ebben semmi meglepő nincsen. Egy kopár hegyen, amelyből időközönként kitör a láva, aligha fognak szőlőt szüretelni.
2018. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a viselkedés
2018. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!