Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ronda arccal rendelkező -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda arccal rendelkező - és emiatt nőhiányra panaszkodó - férfiaknak miért tanácsolják gyakran, hogy "legyél jóképű és lesz nőd"?

Figyelt kérdés

A ronda pasi hogy a túróba legyen jóképű? Rondának született, bármit csinálhat, nem tud az lenni... Nekem ez teljesen érthetetlen. Az illető maximum kompenzálni tud, más előnyösebb dolgokkal elvonni a figyelmet az arcáról - belső tulajdonságok, humor, státusz, egzisztencia, edzett test, jó modor, jó duma, férfias attitűd, stb... De hogy legyen jóképű? Hiszen ronda szegény :D


Ti értitek ezt? Vagy csak én nem tudom mire vélni? Tudjuk, hogy csodák nincsenek - márpedig egy csúnya férfinak arra lenne szüksége a jóképűvé váláshoz :D



2018. dec. 1. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
De ha van pénze, a világ legjobb női az övé.
2018. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem csodára, csak egy-két ügyesen megválasztott plasztikai műtétre.
2018. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Ez a lényeg: hogy kompenzál valamivel. Csak ennyit tud tenni, bár erre sokféle megoldás áll a rendelkezésére: van, ami belülről jön, csak felszínre kell hoznia, és van, amit meg kell tanulnia, de széles a lehetőségek tárháza.
2018. dec. 1. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"Nem csodára, csak egy-két ügyesen megválasztott plasztikai műtétre."


Plasztikai műtéttel nem tudod megváltoztatni az arcszerkezetedet.

2018. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az arcszerkezetet valóban nem, de az ÖSSZBENYOMÁST, az összhatást nagyon is, de mint ahogyan azt próbáltam hangsúlyozni, ezeket a műtéteket nagyon körültekintően kell megválasztani, hogy ez bekövetkezzen. Egy jó esztétikai, elemző és megfigyelőképességgel bíró ember képes erre. Nyilván először utána kell nézni, hogy pontosan milyen típusú korrekciós műtétek, és az arc mely részén lehetségesek. Majd ezt az információt alapul véve felmérni, hogy mivel lehet az általános esztétikai normát megközelíteni. Hallottál már az aranymetszésről? Ez egy matematikai aránypár, amelyet a szépség mércéjeként is tartanak sokan számon, nem alaptalanul.
2018. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, érdemes ezt megnézni:


[link]

2018. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Férfiaknak igazság szerint könnyebb jóképűnek lenni, pontosabban nem is kell annak lenni feltétlen, ha van elég tesztoszteron, tehát ha férfias az arc akkor lesz nő akinek kelleni fog, pl. Jean Reno, Belmondo, Lee Van Cleef, Charles Bronson, Jack Nickolson, Vin Diesel. Nem épp babaarcúak, de szerintem soha nem volt gondjuk a nőkkel és nem azért mert sztárok voltak. Amikor a tesztohiány párosul az aranytalansagokkal, na igen, azok nem fognak kelleni senkinek sem...
2018. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vin Diesel egy ideig, abban az időben, amikor még volt haja (a saját, anyakönyvezett nevén) modellként is dolgozott. Google képtalálatok közt ott volt a kompozitkártyája (bemutatkozó fényképes "névjegykártya" modellek részére, amit az ügynökségeken le tudnak adni).
2018. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem Lee van Cleef-et. Noha nem volt klasszikus férfiszépség, az arca szinte teljesen szimmetrikus, ami viszont rengeteget számít, és ilyen mértékben, mint amennyire rá volt jellemző, elég ritka is.
2018. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Láttam már olyat, aki rondának tartotta magát, de nem volt ronda, az önbizalomhiányát és a rossz önértékelését viszont nem tudom helyretenni az ilyeneknek, ahhoz nekik kell megtanulni reálisan látni magukat.

Sokszor egyébként egy egyénhez jól passzoló stílus is elegendő, azért én úgy gondolom, hogy igazán visszataszító külsejű ember nagyon kevés van.

2018. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!