Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bele vagyok esve egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele vagyok esve egy férfiba, több okból is, több dolog miatt is méltó, érdemes a szerelmemre. Oda-vissza vagyok érte, biztos ismeritek az érzést. Annyira szeretem, amikor valami interakció van köztünk, nagyon szeretnék vele szexelni is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
A sorokat olvasva csak azt sajnálom, hogy nem én vagyok az a férfi :D
2018. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Honnan ismered? Szoktatok beszélgetni? Hogy viszonyul hozzád?
2018. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ennél kicsit bővebb infó kéne, hogy tudjak segíteni, nem mindegy, hogy egy randi oldalról, vagy munkahelyről, egyetemről, tömegközlekedési eszközről, vagy egy baráti társaságból ismeritek egymást.
2018. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Hasonlóképp érzek egy férfi iránt, nálam csak az a probléma, hogy nem független, szóval visszafojtom ezeket a jó érzéseket. De neked azt mondom, hogy add jelét annak, hogy szeretnél vele időt tölteni. :)
2018. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Beszélgess vele, írj neki, hívd fel. Hívd el valahová. Lepd meg valami aprósággal. Érdeklődj a dolgai iránt, éreztesd vele, hogy fontos neked. Mesélj neki magadról, avasd be az életedbe, engedd, hogy megismerjen. Aztán hagyd, hogy alakuljanak a dolgok. :)
2018. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Kommunikálj vele.

Az kevés, hogy te ezt érzed, ha ő nem tud róla.

2018. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1# Tuti nem te vagy az, mert ő tuti nem jár ide szerintem.

2# Egyik családtagomon keresztül ismerem, minden nap találkozunk, nagyon rendes velem.

3# Kollégák is vagyunk egyben, de nem közvetlenül, csak ugyanaz a cég, néha van fedésben a tevékenységünk csak. De együtt ebédelünk szünetben.

4# Ú, sajnálom. :S Szerencsére ő független (még).

5# Rajta vagyok, nyitok felé, igyekszem humort csempészni az együtt töltött időbe. Meg próbálok kedves is lenni vele, igyekszem mindig a legjobb oldalam mutatni (csak nem mindig sikerül).

6# Igyekszem, de nem az a bőbeszédű típus, nem sok közös témánk van.


Amúgy mindent összevetve kedvel engem, meg biztos jól kinézőnek tart, de ez mind még nem jelenti, hogy mint nő, tetszem is neki. Pláne, hogy ugye a családtagom a képben van, akivel sok éve barátok... Fura lenne, mert egy szülőmről van szó (aki tetszik, sokkal fiatalabb a szülőmnél).

2018. dec. 9. 23:59
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Es? Mi a kerdes? Folytasd az ismerkedest aztan a szex is megtortenik... elso... en nem ertelek. Tudsz gerjedni egy ilyen nore aki itt jatsza a hulyet? :D
2018. dec. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Am nem kéne túlbonyolítanod a tetszésed közlését, mert ha kicsúszol az időből, akkor bánni fogod a tétovázást.
2018. dec. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát, hajrá, bár nekem is összejönne, aki iránt így érzek, csak ő jelenleg nem független (igaz, nem is házas).
2018. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!