Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen helyzetben és körülmények között érdemes elmenni fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, de valahogy nekem sohasem jött össze. Velem mindig csak beszélgetni akartak és kirándulni. Mást soha. Persze tudom, hogy ez az én bénaságom miatt van, viszont javítani nem igazán tudok rajta. Elég kíváncsi vagyok és feszült egyben, hogy milyen lehet ez. A nőkre már sokszor inkább haraggal és dühvel nézek.
2018. dec. 12. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Bármikor. Nős, kapcsolatban lévő férfiak is járnak. Miért pont te hagynád ki?
2018. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
nos a cur.váz..ás abban az esetben nyerő,amelyikben szeretnéd. Én speciel nem mennék egyhez, mert mindig volt mostanában valaki, de ne érezd magad szaarul, mert nem jött össze.
2018. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Önbizalom hiány, ezért néznek a nők csak barátnak. Elő kell adni, milyen (módjával) elszállt f45zagyerek vagy, és nedvesedni fognak.


Bármikor érdemes lányokhoz menni, de válogasd meg kihez! Jó móka, új tapasztalatok, érdekes dolgok. Próbálj olyat keresni, aki a hasznosat a kellemessel köti össze, mert a gépiesek gázak.

2018. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne prostihoz menj hanem terapeutához.


Én az átlaghoz képest elég jól ismerem magamat mert nagyon érdekel a pszichológia de kb. úgy érzem hogy még a küszöbön se vagyok. Akkor szerinted te mennyit tudsz?


Van egy életed, csak a tiéd. Te döntöd el, hogy szenvedni akarsz benne vagy nem. Az idő nem változtat, csak a tettek hoznak változást, gondolom ezt te is tapasztalod.


22L

2018. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 éves vagyok. Barátságok alakultak pár hónaptól pár évig tartóak, bizalmas jóbarátságok. Egyéb semmi. Fogalmam sincs miért, vagy mire várok még, de egy prosti semmit sem old meg. Attól még ugyanúgy magányos maradsz, csak még a tudattal több lesz, hogy nekem csak fizetve sikerült. Plusz nemi betegséget is össze lehet szedni. Ez nem megoldás semmire. (31/F)
2018. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én rosszindulat nélkül mindenkinek azt szoktam tanácsolni hogy fejlessze magát ! Keresse meg a hibát amiért ebben a helyzetben van . Ne menjen prostihoz akkor sem ha elmúlt 30 éves !
2018. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Bármikor lehet még akkor is, ha van valakid.
2018. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!