Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idősen érdemes feladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen érdemes feladni a barátnő keresést és elkezdeni 'fizetős lányokhoz' menni?

Figyelt kérdés
Semmi sikerem nem volt eddig párkapcsolati dolgokban. Nem volt még senkim. Még randim sem volt. Próbálkoztam már pár ismerősömnél és interneten is. Valószínűleg az a probléma 'velem', hogy nem nézek ki jól és nem vagyok jó az ismerkedésben. Pedig csak valakit szeretnék, aki szeret és akit szerethetek .De már elegem van ebből, mert csak a kedvemet rontja el. Már azon gondolkozom egy ideje, hogy 'fizetős lányokhoz' kellene járnom időnként, és nem foglalkozni az egész párkapcsolatos dologgal.

2018. márc. 18. 12:53
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 19 éves vagyok.
2018. márc. 18. 12:54
 2/32 anonim ***** válasza:
37%
Esetleg add lejjebb a mércét, olyan lányokat keress, akik nem olyan szépek. Szakmabelihez pedig akkor fordulj, ha teljesen feladtad a barátnő keresést.
2018. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
A jelenlegi páromnak, akivel most már évek óta együtt vagyunk először 24 éves korában vokt barátnője. Ha viszont prostizni ment volna ahelyett, hogy nem adja fel, nem jöttem volna össze vele, vagy ha később derült volna ki, akkor szakótottam volna.
2018. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Noren1989 ***** válasza:
Őmmmm, nincs köze a pàrkapcsolatnak ès prostiknak egymàshoz. A pàrkapcsolat jóval több, mint mímelt szex.
2018. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%

#4


És picit drágább is...


Kérdező, ez nem életkor kérdése: Ha már abszolút senki nincs akivel együtt tudnál lenni és már elképzelni sem tudod a dolgot - akkor jön el az ideje. Havi - kéthavi 1 alkalom még belefér.

2018. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
Barátnő keresés és a prostizás mióta zárja ki egymàst? Ha épp nincs barátnő, gyakorolni lehet prostival... és ki tudja, lehet hogy pont ilyen dolognál gabalyodik össze 2 ember.
2018. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha a lányokat nem érdekled, akkor így jártak. Foglalkozz valami érdekesebb dologgal, ők meg maradjanak egyedül :)
2018. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#2: Ennél lejjebb már nem nagyon tudnám lejjebb rakni a mércét. Esetleg ha férfiakat is keresnék, nem csak nőket... Tinderen is mindenkit jobbrahúzok mióta megvan az alkalmazás, de semmi nem lett belőle. Alig van matchem, annak a nagy része vissza se ír, aki meg visszaír azzal sem lesz semmi.


#3: Miért olyan rossz a prostizás? Szerintem csak egy szolgáltatás. Olyan, mint egy szexkapcsolat, csak az egyik fél fizet a másiknak.


#4: De, van. A szex egy idő után része a párkapcsolatnak. Ha időnként lenne benne részem mondjuk egy prostinál, akkor kevésbé zavarna az, hogy nincs senkim.


#5: Pontosan hogy érted, hogy "Ha már abszolút senki nincs akivel együtt tudnál lenni és már elképzelni sem tudod a dolgot..."? Már egy jó ideje (mióta élek) nincs senki, akivel együt tudnák lenni. Van sok ember, akivel el tudnám képzelni a dolgot, de ők velem nem. Erőszakkal rávenni őket meg nem akarom/fogom.


#6: A barátnő keresés egyszerűen nem megy. Reményeim szerint a prostizás pedig csökkentené a barátnőkeresés iránti vágyamat. A prostizás meg szerintem menne - csak fizetni kell érte és gondolom van olyan, aki 'ért' a kezdőkhöz.


#7: Ha ilyen egyszerű lenne, akkor már megtettem volna. A lányok meg nem maradnak egyedül, mert sokkal könnyebben találnak nálam sokkal jobbat.

2018. márc. 18. 13:57
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor menj. Csak 19 évesen még nagyon fiatal vagy az ilyen kiöregedett dumához. Nem bántásból. :)
2018. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mikor nem lennék fiatal szerinted hozzá?
2018. márc. 18. 14:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!