Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemistának hol, milyen módon van esélye lányokkal ismerkedni, párt találni?

Figyelt kérdés
Ha egy kissé visszahúzódóbb fiúról van szó, aki nem jár bulizni.

2018. dec. 13. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha jóképű, akkor a gyakorlatok, előadások között a folyosón simán lehet ismerkedni. Ha nem jóképű, akkor meg sehol. Tapasztalat. :)
2018. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemnél jobb lehetőség ismerkedni sztem az életben nem lesz. Gyakorlatilag bárhol.
2018. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Gyakorlatilag sehol. Egy egyetemista az még echte lúzer egy nő szemében? Mert mije is van a nagy semmin kívül? Nem biztos, hogy elvégzi az egyetemet, mert a nehéz (főleg műszaki jellegű) egyetemeken iszonyú nagy a bukási arány. Valószínűleg még csóró, koleszban vagy mamahotelben lakik, anyucitól kér pénzt mindenre. Egyszerűen akkor még egy férfi az egy lúzer gyökér a nők szemében. Később ha már 1 millió felett kereső IT szakember lesz, akkor meg winer lesz.
2018. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha jóképű,bárhol. Ha nem jóképű,sehol. Tapasztalat...
2018. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ milyen egyetem. Pl BME-n elég nehéz dolgod lenne, ELTE-n meg könnyebb.
2018. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Nézz szét az egyetemi programok között. Mindig szerveznek valamit: ilyen olyan napok, tematikus bulik, szakkolik programjai, hitközösségek, nemzeti közösségek, kirándulások, jótékonysági megmozdulások, sportnapok. De a lényeg, hogy ne úgy állj hozzá a dolgokhoz, hogy mész valahová és megtalálod álmaid nőjét, nem így működik a dolog :)
2018. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mérget mernék rá venni, hogy aki lepontozott, az nem volt még csúnya, introvertált srácként egyetemista...
2018. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Elsőéves lányként írom ezt, és kicsit általánosítva :D


Gyakorlatilag bárhol. Az ismerkedést nem kell a bulikkal párosítani. Tapasztalat, hogy pl a külsős bulikban (szórakozóhelyen) nyomulós lányokkal (akik szeretnek részegen egymással vonaglani és árgus szemekkel figyelni a pasikat) tudnál nagy eséllyel összeismerkedni, és abból kiindulva, hogy visszahúzódóbbnak mondod magad, nem biztos, hogy az ilyen típusú lányokkal célszerű közelebb viszonyba kerülni, de javíts ki, ha tévedek, ez csak az én véleményem. (Most arra gondolok, hogy többségében olyanok vannak ott, akik kb vadásznak a pasikra, mint valami trófeára. Persze vannak kivételek is, sok is, de úgy összességében inkább az előbbi mondható el. Van különbség a határozott, belevaló lányok és a bármit bevállalok típus között:D)


Egyetemi rendezvényeken (nem feltétlenül bulin) azért össze lehet találkozni velük. Nem ismerlek, szóval nem tudom, hogy pl társasjáték estre mennyire mennél el szívesen, de vannak olyan közösségi programok, ahol nagyobb arányban vannak jelen a lányok, nyitottak és érdeklődőek is. Körbe kell nézni, hogy milyen társasági programok vannak a te egyetemeden.


Meg vannak az általános verziók: leülsz a kiszemelt mellé órán, mármint úgy közvetlen mellé, nem csak ugyanabba a sorba, akkor van lehetőséged kérdezni tőle (elsőként a sulival kapcsolatban pl), lehet együtt szidni a tanárokat, az órákat, az egészet, ilyenek. Vagy ha nem egy évfolyamon/szakon vagytok, akkor mondjuk a folyosón is lehet random dolgokról beszélni.


Nem tudom, hogy pontosan mit takar a "kissé visszahúzódóbb", de ha gondolod, írj üzit, és el tudom mondani, hogy én hogyan látom lányként a dolgokat, én minek örülnék, ilyesmik.

2018. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!