Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, amikor azt mondjátok, hogy komoly párt szeretnétek magatok mellé, az mit takar?

Figyelt kérdés
Ez az életfelfogására vagy a személyiségére vonatkozik? Pl. ha egy pasi szeret nevetni, poénkodni, aféle "prank" stílusban csínytevéseket csinálni, akkor ő már komolytalan a szemetekben? Mire utal ez a jelző egy nő szájából?

2018. dec. 1. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

inkább a fizetésre,társadalmi státuszra,pozícióra.

tehát,hogy hiába keresel jól,ha melós ruhában keccsölsz az nem pálya.

kereshetsz kevesebbet,mint az előbbi,de öltönyös munka kell legyen.

erre értik.

2018. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%

Ugyan pasi vagyok, de válaszolok pasi szemmel:


Komoly férfi:


- Van egzisztencia. Nem feltétlen villa+Ferrari, de lakás és kocsi, meg meló.


- Akarjon puját.


- Ne igyon, ne cigizzen, ne drogozzon, ne játsszon, ne csajozzon, ne csínyeskedjen...


- Műveltség és élettapasztalat.

2018. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Inkább arra, hogy ne legyen gyerekes (nem tudom itt mit takar a prank, de egymást szívatni nem olyan vicces szerintem), meg lehessen komolyabb dolgokról is beszélni vele, ha úgy van. És nem kell öltönyös meló sem, akármilyen hihetetlen is.
2018. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%
Komoly pár a nők szemében, minimális elvárás lvl 1: Volvo XC60, vagy Lexus RX AL20, vagy Infiniti Q60, aztán 300 négyzetméteres családi ház, két diploma, négy belvárosi saját tulajdonú lakás kiadva jó drágán a proliknak. Budapesten itt kezdődik egy pasi a nők szemében.
2018. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, komoly mindenki ilyen aranyásókkal szűri össze a levet? :D (vajon miért, csak a mű nők kellenek?)
2018. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸
2018. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 Mi a fene? A nagyrabecsült német "prémiumautók" már nem menők a hölgyek körében? :D
2018. dec. 1. 21:02
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az egyik legfontosabb hogy legyen jó humorérzéke szóval a komoly nem azt takarja hogy legyen fapofa.

Sokaknál leginkább azt hogy tudjanak közös életet tervezni. Majd házasság, gyerek stb.

Nálam mivel még fiatal vagyok és nem tervezek megházasodni még egy jó darabig, azt hogy ha járunk akkor nem randizgat mással. És nyilván tudjunk komoly dolgokról beszélni és ne csak szexről legyen szó. Ennyi. De másoknál meg más.

2018. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
3%
#7: Fejlődnek ezek a mocskok. Lépést kell tartani velük. Erre azért még van eszük, ha másra nincs.
2018. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Lepontozó verseny van?


Részemről mehet!

2018. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!