Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, mit csináljak?

Nagyon zavar, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A szüleim körülbelül 10 éve külön élnek (hivatalosan nem váltak el), de a szüleimnek jó a kapcsolatuk, baráti. Apukám rengeteget segít, támogat minket, szóval tényleg nem lehet egy szavam sem.

Azonban már jó ideje apukám (mikor itt van nálunk) az interneten különböző társkereső oldalakat nézeget, és mostanában regisztrálni is kezdett ezekre. Én látom, hogy miket nézeget, mert gyakran elfelejti bezárni és tudom, hogy csúnya dolog, de nyomoztam is utána. Engem ez baromira zavar és nem tudom megmondani miért, pedig már lassan 20 éves vagyok. És azzal is tisztában vagyok, hogy apukámnak joga van hozzá, hogy boldog legyen, ha nem is az anyukámmal, de mégis... És látom, hogy tök hülyeségeket irkál a profiljára és annyira... zavar és cikinek tartom...



2013. márc. 29. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk elkezdhetnél felnőtt emberként viselkedni és gondolkodni. Utána már nem fog zavarni.
2013. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
hát de mondjuk tényleg idegesítő lehet ha az orrod előtt nézegeti
2013. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy tisztában vagyok vele, hogy joga van hozzá, csak egyszerűen zavar. Talán azért, mert apámat nem ilyennek ismertem meg és egyszerűen nem nézem ki belőle, hogy "telt lányok" után kajtat, akik mellesleg majdnem annyi idősek, mint a saját lánya.
2013. márc. 29. 19:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem illene Nálatok ilyennel foglalatoskodnia.
2013. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Otthon nincs számítógépe, szóval csak itt tud netezni. Ugyanakkor meg sajnálom és szánom őt, de.. ajh, nem tudom.
2013. márc. 29. 19:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Na ne mááár! És netcaféban meg könyvtárban és a munkahelyén és művelődési házban?
2013. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem fogom őt innen elzavarni, mivel egyrészt ő vette a számítógépet, másrészt a netet is ő fizeti. És tudom, hogy most az jön, hogy akkor tűrjem el, de akkor is ZAVAR.
2013. márc. 29. 19:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy törölje az előzményeket, mielőtt otthagyja a gépet! Az magánügy, hogy ki hol járt, mi se nézzük meg másét, hanem mindenki törli maga után.
2013. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát... jó. És hogy vezessem be ezt a beszélgetést? "Figyelj apa, rohadtul zavar, hogy fiatal, telt lányokat nézegetsz, szóval légyszi, ha végeztél törölj minden erre utaló nyomot? "
2013. márc. 29. 19:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod, hogy Ti hogy törlitek, hogy ő is megőrizhesse az intim szféráját.
2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!