Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkednék egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkednék egy csajjal, érdemes felvállaljam, hogy am. Bisex vagyok (bár nem voltam soha pasival)? Nők, elitélnétek emiatt? 30f

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem ítélnélek el,de sok olyanról hallottunk már,hogy ha együtt van egy ilyen pár és a pasi épp akkor ismer meg egy másikat,azt gondolja,hogy ha pasival dug az nem megcsalás és megteheti. Én ezért nem lennék együtt bivel
2018. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen. A kèsőbbi problèmák elkerülèse vègett. Van aki elfogadja van aki nem. Lègy öszinte.
2018. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most ezt úgyis megtehetném, hogy nem mondom meg neki, hogy bi vagyok + meg is tehettem volna eddig is, mégsem.
2018. dec. 18. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor nem vagy őszinte.Így beleugrani meg nincs értelme
2018. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges.
2018. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
54%
hogy vagy bisex,ha nem voltál ferfival??
2018. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Részben jogos amit írtok, DE!

Ennyi erővel az első alkalommal lehetne tisztázni az összes szexuális fantáziát is, nehogy később "probléma" legyen belőle, ezek alapján lássunk pár első randis témát:

- biszex vagyok

- lábfétises vagyok

- érdekel a bdsm

- izgat a latex érintése


és így tovább... Ha normális embert találsz magadnak, akkor elvileg nem lesz gond, ha meg emiatt dugna a hátad mögött pasival, akkor ott nem azzal volt a baj, hogy biszex, hanem ott sokkal komolyabb bajok is voltak fejbe, amiket nem vettél észre és örülj hogy kiderült.

2018. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez is igaz utolsó,viszont én pl rohadt szarúl érezném magam ha a randipartnerem,aki esetleg a későbbiekben a párom is lehet,nem tudná,hogy vonzódom a másik nemhez is.Ez az információ szerintem nem összehasonlítható a szexuális fétisekkel és egyebekkel.
2018. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És mitől vagy am bisex? Rágondoltál milyen lehet másét verni?
2018. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben egy normális, hűséges ember vagy, nincs értelme közölni, ráér majd akkor, ha már ott tart a kapcsolat, persze ha azért akarod elmondani, hogy tudja hogy rá fogsz járni 1-2 virslire a háta mögött, az más.
2018. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!