Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ismerkednék egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkednék egy csajjal, érdemes felvállaljam, hogy am. Bisex vagyok (bár nem voltam soha pasival)? Nők, elitélnétek emiatt? 30f

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha már ott tart a kapcsolat meg azért nem fogja közölni,mert fél hogy esetleg elveszítheti a csajt mert az lehet,hogy épp a kérdésében feltett előítéletesség példája.
2018. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes ezt tisztázni az elején. Van akik nem fogadják el az ilyen embereket és én mondjuk nem is akarnék együtt lenni olyasvalakivel (szintén biszex nőként) aki nem elfogadó ebben. Egy ismerősöm kifejezetten homofób de az agyatlan szinten, ha szóba kerültek a melegek akkor jött az ócsárlás meg az egyebek, aztán kiderült, hogy a pasija amúgy biszex, csak nem merte neki bevallani ugye pont amiatt mert a csaj homofób rögtön szakított is vele. Én szerintem az ilyet jobb megelőzni.
2018. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem itelnelek el, mert nem akarnalak korlatozni semmiben, csak en egy teljesen hetero part szeretnek magamnak.
2018. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!