Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztetek már őgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már őgy, hogy nagyon szeretnétek már kapcsolatot, de nem álltok készen rá?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, minden vágyam egy kapcsolat, de úgy érzem, még nem állok készen rá.
2018. dec. 18. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2018. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

csak dugásra kellesz neki, ezt te is érzed legbelül, és amúgy is szerelmes vagy másba, hisz te is tudod!!!


Gondolom ilyen kérdésekre vmi ilyesmi választ vártok

2018. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat egyetlen feltétele, hogy akarjam. Meg a jelölt akibe beletudok szeretni.


N

2018. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen.

28 éves vagyok, de lakás és kocsi híján nem érzem úgy, hogy lenne bármim is amire egy nőnek szüksége van. Ilyen korban azért már elvárnak valamiféle egzisztenciát. Van valamennyi megtakarításom, de az előbbiekre nem elég. Szóval igen, át tudom érezni.

2018. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem 'még', hanem jelenleg nem állok készen, mert olyan élethelyzetben vagyok még 1-2 hónapig, ami rengeteg erőmet és pozitivitásomat leszívja. De utána jöhet a lovagom :D
2018. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18-23 éves korom közt teljesen készen lettem volna megsem szántam rá magam..

az utóbbi 2 évben lehetetlen lett volna és kb még fél evig elképzelhetetlen a dolog..

2018. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, én 3 éve így érzek. Pasizni imádok, de hosszabbtávon senkire sem vágyok.

22N

2018. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
rbancszindróma
2018. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pontosan ezt érzem. hiányzik az intimitás, szex, közelség, érzelmek, de több kapcsolatom volt sikertelen, és be kellett látnom, hogy lelkileg nem vgyok elég érett egy komoly dologhoz, és sorra kudarcba fog fulladni, amíg nem rakom helyre magam egyedül. de nagyon nehéz és magányos ez, főleg így az ünnepi időszakban... sokáig ismerkedtem minden józan észérv ellenére, hogy legalább valami legyen, még ha komolytalan is, de már azzal is felhagytam. irigylem azt, aki elég érett a párkapcsolathoz, és együtt tud lenni egy társsal, szenvedések és lelki küzdelmek nélkül...


26n

2018. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: ugyanezt érzem. Az utóbbi egy évben minden kapcsolatom kudarcba fulladt, és az utolsó kudarc rádöbbentett arra, hogy nem oké valami, ezért én is magamat próbálom helyretenni. És tényleg nagyon magányos út :/
2018. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!