Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebb óta egyedülálló pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebb óta egyedülálló pasik, ti éreztétek már azt a furcsa, kétes érzést, ördögi kört, hogy szükségetek lenne egy nőre, aki mellettetek áll, de egyben a hátatok közepére sem kívántok egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én szívesen a hátam közepére kívánnék egy kapcsolatot is.
2013. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Halál komolyan de 22 éve ezt érzem.

Nem tudom eldönteni, hogy akarok párkapcsolatot vagy sem.

F

2013. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nőként én mindig ezt érzem..
2013. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válás közepette én baromira nem szeretnék kapcsolatot,inkább rendbe szedném magam,új célokat tűznék ki és lezárnám ezt az egészet.Erre három hónapja találkoztam egy lánnyal,aki teljesen a szívemig hatolt és nagyon nem tudom hogyan tovább.
2013. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ézért érzed ill. gondold így, mert még nem találtad meg a mefelelő női személyt aki mellett érdemes élni, és akivel érdemes egy párt alakítani, ill. egy párkapcsolatban élni.

Ez a két dolog, nem mondom azt, hogy lehetségtelen, hogy érzelmileg és testileg kielégítsen semmilyen érzelmi kötelék nélkül, de nem úgyanolyan, mert egy épp eszű nő sem fog sokáig melletted maradni, törődni Veled, kielégíteni a testi és lelki vágyaidat a semmiért...

Én ezt nőként mondom...

2013. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!