Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb nő ilyen többdiplomás, Corvinus-os, sportos testű, magas, teniszező, jóképű pasiról álmodik, ez a tipikus félrefésült hajú, ralph lauren inges csávó, aztán meg?

Figyelt kérdés

Aztán meg állandóan megy a sírás, mindennel csak baj van, hogy a pasi 60 órákat dolgozik, hétvégén is az anyjához lemegy pár órára, persze az nem baj, hogy a fizetése súrolja már a 7 számjegyes határt alulról huszonévesen.

Miért nem megy egy szerény munkás fiúhoz egy ilyen lány, aki sokat van otthon, és sokat lehet vele tv-zni vagy nem tudom, ha ez ennyire zavarja?



2018. dec. 18. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem te is tudod a választ a második kérdésre xddd
2018. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Nekem például egyáltalán nem jönnek be ezek a típusok.

24 L

2018. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%

álmodni mindenkinek szabad =)

25F

2018. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
Mert nem olyan szépen félrefésült haja van. Most komolyan. :)
2018. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
15%

Ott bukik meg, hogy Corvinusos. A húgom is ott végzett és ilyen nettó 180-190 ezer forintért talált volna állást Budapesten. Még nőként is inkább kiment külföldre, most francia pasija van. Szerinted egy férfinek ennyi pénz mire lenne elég Bp.-n? Melyik nő igényeinek felelne meg?

Akkor már inkább egy BME-VIK-es pasi

2018. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen nőknek semmi sem jó, genetikailag kódolva van bennük a husztizés. Mégis az ilyenek kellenek a pasiknak.
2018. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

# 5

*10 éve bukdácsoló autista mérnök az egyetemét fényezi hazugságokkal*

2018. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ötös, ekkora kamut.. Egy aldi eladó többet keres.

Megnézném, hogy egy pénzügy msc után melyik cégnek lenne pofája nettó 180-at ajánlani.

2018. dec. 18. 22:06
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát most mondd meg. Ha egy ALDI eladó többet keres mint egy Corvinus közgázos, akkor mivé lesz ez az egész?
2018. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%

Mert mindenki a legjobbat akarja. Nők is férfiak is.


Csak nagyon esetben ez a nőknél már már dicsekvés, hogy megmutassák , hogy nekik is ugyanaz a stílusú pasijuk van mint a reklámokban, hogy az ő pasijuk is híresebb, hogy őt is elviszi a pasija a Fülöp szigetekre ésatöbbi.


És persze ami még ennél is fontosabb ki kell tenni facebookra és instagramra, hogy ő életem szerelme mindenkinél jobban szeretem...ő a tökéletes igazi lelki barátom is.......na eez jobban idegesít amúgy :)

2018. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!