Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról az emberekről akik pénzügy szakra járnak egyetemre?

Figyelt kérdés

Mennyire számít ez "presztízsnek" ha erre a szakra jár valaki? Lányok, ha azt mondja nektek egy srác, hogy pénzügy szakra jár, máshogy néztek rá? Mit gondoltok róla?


De igazából minden szempontból érdekel (fiúk szempontjából is, társadalom szempontjából is stb.)



2017. ápr. 30. 00:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem számít presztízsnek, tök átlag szak. Szerintem senki nem esik hasra egy pénzügyestől.

Én csak az orvostanhallgatóktól és valamilyen komoly ttk-s szakon tanulótól (fizika, matek stb) esek hasra.

2017. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Presztízsnek nem nevezném. Ehhez van kedve, ezt csinálja.

Legalábbis bennem ez fogalmazódik meg.

Tanul. Majd ha élesben kell bizonyítani, és kiderül, hogy

jó szakember, akkor majd elismerem, de amíg nem tett le

az asztalra, mégis mit gondoljanak róla? Egy tanuló a sok

közül.

2017. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít presztízsnek. És nem gondolok róla semmit. Nekem is pénzügyi végzettségem van, és nem vagyok egy lángész, úgyhogy még csak okosnak sem kell hozzá lenni, hogy elvégezd a szakot.
2017. ápr. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
22%
Újabb asszisztáló láncszem a korrupt jelenhez és fenntarthatóság nélküli jövőhöz. Szerinted mennyire pozitív?
2017. ápr. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy presztízses lenne. A presztízsességéről kérdeztem.. Leginkább az utolsó "okos" hozzászólóhoz hasonlóak miatt tettem fel a kérdést. Minden szaknak meg van a maga sztereotípiája pl. a programozók pattanásos geekek, és ezesetben a pénzügyesek gonoszak és korruptak. Szóval erre voltam kíváncsi, hogy mennyire él ez még az emberek fejében, hátránynak(/vagy esetleg előnynek) számíthat-e párkeresésnél, ha elmondom, hogy milyen szakra járok.
2017. ápr. 30. 01:14
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

Kb 15 éve volt, hogy ha valakire azt mondtad, informatikus feje van, akkor mindenki tudta, milyenre gondolsz, ma már bárki programoz.


Nem olvasztja le a bugyit, nyugi.

2017. ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
41%

Hát mondd azt, hogy mat-fiz szakra jársz, de szabad idődben bejársz az orvosira.

A lányok hánynak a pénzügy szó első szótagja hallatán is. Ja, nem.

2017. ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
12%
Csajok terén fingom sincs, mit ad vagy vesz el ez a szak, mert rondának születtem, de üdvözöllek sorstárs. Ez a szak az elején remekül hangzik, csak mikor kikerülsz, mehetsz a gyárba vagy a mekibe, ha nem akarsz életed végéig munkanélküli lenni.
2017. ápr. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántásból írtam, amit...gondolom, fogalmad sincs a világ pénzügyi rendszerének valódi működéséről, irányításáról. A mai egyetemi és más oktatás célja nem más, mint sablonosított biorobotok mókuskerékbe helyezése a képzést követően. Ezért írtam a láncszemet. Néha gondolkodni sem ártana, nem csak sértődni. Bár, ha a mai egyetemistákat nézem...sokuk annyira buta, mint egy zsák virágföld.
2017. ápr. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Moonlight Runner zárd be az összeesküvés-elméletes youtube videót és kapj fel egy könyvet néha.
2017. ápr. 30. 02:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!