Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a férfiak, hogy a nők a rosszfiúkra buknak, amikor gyakorlatilag a jó tulajdonságokkal lehet őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Oké, sok rosszfiú ér célba a nőknél - node a jó énjükkel hódítanak ők is. Az nyilván nem működik, hogy ugat a nővel, tahó vele, beszólogat neki - és a nő szerelemre gyullad iránta :D


A lényeg, hogy szerintem sokszor hallottatok már ilyeneket: "a srác/pasi/férfi olyan figyelmes és törődő volt végig, mindig igyekezett a kedvemben járni, mintha olvasott volna a gondolataimban, úriember volt, igazi nőnek éreztem magam mellette, kinyitotta az ajtót, le- és felsegítette a kabátomat, álomrandikat szervezett, (stb...) és teljesen beleszerettem, levett a lábamról..."


A legtöbb nő így számol be arról a periódusról, ami ahhoz vezetett, hogy végül összejöttek. Nem rossz tulajdonságok hangzanak el, hanem jók egész garmadája - és ezek idézik elő a nőkben az érzések ébredését. De akkor honnan jött ez a "rosszfiúkra buknak" dolog?


Persze azt hozzá kell tenni, hogy itt most komoly kapcsolatokról van szó, szerelmekről, amik tartósak. Röpke kalandokat, liezonokat lehet, hogy a bad boy-ok könnyebben alakítanak ki...


Hogy látjátok tehát ezt a dolgot?



2018. dec. 20. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem, a nők nem a rosszfiúkra buknak. Nem, a nők nem a gazdagokra buknak. Nem, a nők nem a kigyúrt alakokra buknak. Ezek mind hülyeségek.

A nők a jóképű pasikra buknak. Hogy az most jó- vagy rosszfiú, szegény vagy gazdag, kigyúrt vagy sem, TÖK MINDEGY. Ha helyes a pofikád, kellesz nekik. Ha nem, akkor meg bocsika.

2018. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

"A lényeg, hogy szerintem sokszor hallottatok már ilyeneket: "a srác/pasi/férfi olyan figyelmes és törődő volt végig, mindig igyekezett a kedvemben járni, mintha olvasott volna a gondolataimban, úriember volt, igazi nőnek éreztem magam mellette, kinyitotta az ajtót, le- és felsegítette a kabátomat, álomrandikat szervezett, (stb...) és teljesen beleszerettem, levett a lábamról..."


Sok ilyet hallani tényleg, de azt is lehet hallani sokuktól, hogy eddigre van bőven tapasztalat azokkal a bizonyos rossz fiúkkal.

32/f

2018. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Ez oké, de - ahogy írtam - ők is a jó tulajdonságaik "bevetésével" értek célba. Az más kérdés, hogy miután megszerzik a nőt, lehullik róluk az álarc, ami sokszor vezet szakításhoz. Rossz tulajdonságokkal hogy a francba lehet hódítani? :D
2018. dec. 20. 20:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát amint észreveszem kb. olyasmi vanm, hogy jótulajdonságai legyenek, de mellé legyen külsőre Mr.Keménygyerek.
2018. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

Rossz tulajdonságokkal természetesen sehogy.

32/f

2018. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
Ha jóképű vagy,minden meglesz bocsájtva.Ha nem vagy jóképű,az első kisebb hibánál repülsz.Az életben így működik.
2018. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze.

Levesz a lábadról a sok kedvességével és törődésével, de igazuk van akik írják.....a sármos , jóképű pofijával jön össze neki az, hogy idáig eljusson...

2018. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2018. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Rockarc ***** válasza:
40%

Szerintem a rosszfiuknak is megvan a celcsoportjuk, a butuska de jol kinezo lanyok. Persze, hogy egy csomoan irigykednek, hiszek ok is ugyanugy csorgatjak a nyalukat. De ez csak egy szelete a parkapcsolatoknak, megha ez van a reflektorfenyben. Aki "normalis" nore vagyik, az parasztsaggal semmit sem fog elerni. De ezeket a noket meltatlanul sokan eszre sem veszik.


42F

2018. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A kőgazdag, kétméteres, kékeres adoniszokra buknak, rá.. :D
2018. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!