Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azzal jönnek, hogy mindenki megtalálja a párját, az mivel magyarázza, hogy gyakorlatilag mindig csak férfas alkatú/külsejű pasikat látok nővel?

Figyelt kérdés

Férfias külső/alkat alatt a min. 175-öt/arányosan férfiasan mackós/izmos, szóval tekintélyes méretű kantestet és karakteres férfias arcvonást, őserőt szimbolizáló megjelenést értek. És ne gyertek olyan kifogással, hogy menjek el kondizni, mert attól:

* ugyanúgy 40 cm keskeny lesz a vállam (csontokra nem lehet gyúrni)

* ugyanúgy 24 cm!!!! lesz a két csípőcsontvégem távolsága

* emiatt 169-ből sem leszek 175

* ugyanúgy 39-es lesz a lábméretem

* ugyanúgy 3,5 cm vékony lesz a péniszem

* ugyanúgy pisze, csajos orrom és apró méretű fejem, kisfiús keskeny állkapcsú programozó tanonc tejfölképem lesz

* ugyanúgy vékony, magas, feminin pasi hangom lesz

A kondizásra is visszatérve: elkezdtem múlt hónapban kezdő tömegnövelést és a reumatológián kötöttem ki, mert izom- és ízületi problémák jöttek elő (görcs, fáradtság, fájdalom stb.). Pedig képzett edző mellett végeztem, de ő is elismerte, hogy az adottságaim miatt iszonyat nehéz lesz, akárcsak 60 kilóra is felkúsznom.

A kérdésre visszatérve: Az ismerősi körömben (meg az utcákon) valahogy mindig azokat látom barátnővel/feleséggel, akik külsőre tényleg rendben vannak, megütik az átlagos és férfiasak. Nagyon kevés azon ronda/alacsony/nyikhaj pasik száma, akik nem érdekből mentek bele egy kényszerkapcsolatba (ordít róluk, hogy nem boldogak a csúnya és kövér barátnőikkel). Szóval lehet hitegetni az embert, de elképesztően képmutató dolognak tartom, hogy kapcsolat elején mindig csak azoknak lehet gratulálni a kapcsolatukhoz, akikkel kegyes volt a természet kőszívű ítélethírdetője.



2018. nov. 10. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes,nekem az összes magas/alcsony vasággyal 50-60 kg-s haverom kapcsolatban van. Ja,és az összes csóró is,mielőtt ez jönne...
2018. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1: Nem lehetséges, hogy az összes haverod busman, filippínó vagy vietnámi?
2018. nov. 10. 21:17
 3/22 anonim ***** válasza:
25%

az hazudik


sokan leélik egyedül az egész életüket

2018. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

"ordít róluk, hogy nem boldogak a csúnya és kövér barátnőikkel"


Akkor egy szep no miert legyen ronda pasival?

Rettento unalmas ez a rinya.

2018. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem igazad van. Viszont a férfias külső se elég, ha pl. ronda az arcod.

Viszont abban egészen biztos vagyok én magam is, hogyha nem lennék 2 méteres pasi, még mindig szűz lennék, 27 évesen is.

Bár már elmentem volna egy prostihoz azóta.


Viszont mivel a fejem nem túl maszkulin, én se vagyok vonzó.

2018. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg unalmas mindig ezt olvasni.

Nem mellesleg. Túlsúlyos vagyok, és ragyás. Párom izmos és férfias. Elég karakán arca van. Jóképű. Mégis velem van. Pedig minden ujjára kaphatna nőt.

Tudod, nem a külsőn múlik.

Az is unalmas, hogy az ilyen fiúcskák mint te, állandóan degradáljátok a nektek nem tetsző nőket. Kit érdekel ki milyen nyomorban él? Ki miért van a barátnőjével kapcsolatban? Ne mások életét lesd, a sajátodat tedd rendbe, és ne siránkozz. Na ez az amit minden nő utál. Legyen az általad csúnyának vagy jó nőnek vélt.!

2018. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Hogy lehet az, hogy a kérdésed leírásában körülírt "csúnya és kövér" nők sosem jönnek fel ide nyígni, és verni az asztalt? Pont ma kérdezte itt egy ronda lány, hogy ha ő rondának született, akkor csak úgy lehet-e kapcsolata, ha nem vonzódik a társához. Csak így. Mindenféle világfájdalom, önsajnáltatás, a másik nem vádolása nélkül.

Miért nem tudtok ilyen normálisak lenni ti is?

2018. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

"Nem mellesleg. Túlsúlyos vagyok, és ragyás. Párom izmos és férfias. Elég karakán arca van. Jóképű. Mégis velem van. Pedig minden ujjára kaphatna nőt.


Tudod, nem a külsőn múlik."


Bakter, a kérdező férfi...a nők persze hogy találhatnak akár csúnya lányként is maguknak jóképű madarat...

2018. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#4: Ezt fordított felállásra is megfogalmazhattad volna a másik nemre. Vagy szerinted természetes és jó dolog a kényszerkapcsolat?


#6: "Nem mellesleg. Túlsúlyos vagyok, és ragyás. Párom izmos és férfias. Elég karakán arca van. Jóképű. Mégis velem van. Pedig minden ujjára kaphatna nőt."


És? Ezzel mit akartál mondani nekem? Jónapotkívánok! Itt most a pasikról van szó! Azt eddig is tudtuk, hogy nem létezik elég csúnya nő, aki ne tudna kapni mind a - ha nem is 10 - de 5 ujjára is kifejezetten korrekt külsejű férfias pasit.

2018. nov. 10. 21:29
 10/22 anonim ***** válasza:
21%

"Hogy lehet az, hogy a kérdésed leírásában körülírt "csúnya és kövér" nők sosem jönnek fel ide nyígni, és verni az asztalt? "


Mert nekik jut férfi. Pláne amíg fiatalabbak. Azért nem jönnek ide fel "nyígni".


Csúnya, alacsony, hasonló kaliberű pasiként tényleg véres horror a mindennapi élet.

2018. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!