Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg nem találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg nem találnak normális férfiakat?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak egy általános hisztizés?


Meg tudják fogalmazni a férfiakkal kapcsolatos problémáikat?


Pl:


-nem tetszik a külsejük?

-nem elég gazdagok?

-nem elég iskolázottak?

-nem elég az érzelmi intelligenciájuk


Miközben a férfiak rengeteg fantasztikus nő közül válogathatnak, sok elmondásból úgy tűnik a nők szerint silány a férfiállomány.


Ez tényleg igaz?



2018. dec. 21. 11:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek különböző ízlése van, különböző igényeket támasztunk a másik felé.


Kérdező, aki nagyon szeret színházba járni, és mindig jár oda, annál nyilván nem leszel nyerő.


De pl. én aki ugyan szeretek, de ritkán járok, wellnessezni meg egyáltalán nem, nálam pl. nem lennél kuka.


Egyébként mind a két nemnél vannak olyan személyek, akik direkt a másik kihasználására mennek.

Önző, egoista, anyagias világban élünk.


Ezért lenne jó foglalkozni önismerettel, hogy saját magunkat megismerve tudjuk, hogy kit szeretnénk magunknak társul.


Én is nehezen találtam párt, rengeteg pasi csak szexet akart. Most én erre mit mondjak?

De sikerült neten megtalálnom páromat és 6 éve együtt vagyunk.


Kérdező, gondolom neked is vannak elvárásaid, hogy kit szeretnél magadnak.

2018. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
21%

"Ha minden passzol csak a színház és a wellness nem a hobbija, akkor kuka?"


Rendszeresen színházba járó férfiként mondom neked, hogy a nők 90%-a sem szereti (az a nő sem, aki mondja, de kiderül, hogy utoljára a főiskolán 15 éve volt, de annyira elmenne, csak nincs ideje/kedve/ereje/kivel).



A wellnest valóban szereti a nők egy része, mert az olyan tipikus seggmeresztős dolog, keress olyan nőt, akinek aktív hobbijai vannak (sport, utazás, túra), és nem fog a wellnes fel sem tűnni neki.

2018. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
26%

#10 ugyan ez a nőkre is igaz. Ha annyi exe van, meg nem talál senkit, akkor nem a férfiakkal van a baj. Mondom ezt látva a gyönyörű exem vergődését, akinek én nem kellettem, mert kedves vagyok, és hűséges, de nem emberkedek, nem nagy az arcom, csak elérek dfolgokat, csöndben.


De az arcoskodó műmájerek kellenek, akik összevissza csalják, és mindig kiderül, hogy semmit sem értek el, viszont anyu apu fizet mindent, és pl az öcsivel ketten dugják az öcsi mernyasszonyát, vagy unokatesót dug, vagy biszex, stb. Már arra a 2 hónapra amíg tartanak ezek a nagy "szerelmek". (amikor már vége felé járnak, a csaj általában meg velem csalja őket, és én vigasztalom, nekem beszéli ki).


#12 bizony, az ilyen sablon hobbik gyakran kamuk, pl a színház, mert az kultúrlénységet vetít, ezért szeretik. Az utazás, és wellness sablonokat viszont tényleg szeretik.


Hol van a femi sturmgruppe? Nem látom őket, se a csapatos lepontozásaikat.

2018. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
55%

Olyat keresek, akivel kölcsönösen megfelelünk egymásnak társként. Van, akinek ez könnyű, van, akinek nehéz, van, aki próbálkozik olyannal is, akivel nem kéne, van, amikor nem azonnal derül ki, hogy nem működik...

Nálam kapásból sokan kiesnek azért, mert dohányoznak, mert a szervezetem érzékeny rá, és ezért úgy döntöttem, hogy akkor zéró tolerancia.

2018. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%

"Nálam kapásból sokan kiesnek azért, mert dohányoznak, mert a szervezetem érzékeny rá, és ezért úgy döntöttem, hogy akkor zéró tolerancia."


Én a macskával vagyok így, aztán az összes macskás csaj meg van sértődve.

2018. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

Ez baromság és a másik oldalról is az.


"Normális" nő talál "normális" férfit, ahogy "normális" férfi is talál "normális" nőt. Ha mégsem, akkor:


1) nem normális nőt/férfit keres, az hogy normális a sokadik szempont valamilyen idealizációban vagy felszínes igényekben

2) valamilyen nehézsége vagy problémája van

2018. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy férfi nem talál társat, akkor defektes, valami baj van vele, a hibás a férfi.



Ha egy nem talál társat, akkor a defektes férfiak miatt van, akikkel valami baj van, sehol egy normális, tehát a hibás a férfi.



Logikus nem?

2018. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az volt fontos ( legfontosabb!), hogy érzelmileg biztonságban érezzem magam (az exem összevissza csalt meg hazudott) de az új tiszta lappal indulhatott. Nem neztem se a kulsot se az anyagiakat (az fontos volt hogy ne dohanyozzon), es vegul is nem is a kulsejebe szerettem bele mert csak egy mini kepet lattam tőle..... mázlim volt, mert mintha "magamra" talaltam volna, kb 99% egyeztunk.
2018. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
29%

Az alapprobléma az, hogy a nők úgy általában nem képesek jól felfogni az objektív valóságuk, nem képesek felfogni, hogy vannak az életben korlátok, hanem rá akarják erőltetni a működésképtelen álomvilágbeli elképzeléseiket a körülöttük levő világra. Sokuknak elvárás, hogy a kiszemeltjük értsen MINDENHEZ, a tulajdonságai mindenből CSAK jók legyenek, és persze CSAK őket akarja, anélkül is, hogy nem is tud az adott nőről semmit. Ezért sikeresek náluk azok, akik simán belehazudják ezeket a szemükbe - aztán persze meg jön a koppanás, de nem tudják összerakni, hogy miért.

Ha jön egy hétköznapi férfi, aki tisztában van az erősségeivel és a hibáival is egyaránt, az nem kell, mert nekik hibátlan férfi kell. És ha nem érzik rögtön az első pillanatban, hogy ŐŐŐŐ az, akkor ennyi volt. Nem véletlenül van rengeteg olyan megszólalás tőlük, hogy "ha úgy kell lennie, akkor úgy is lesz", azaz csak szépen pottyanjon az ölükbe a tökéletes.

Az itt elmondottakat a nők saját megnyilvánulásai remekül alátámasztják. Nem csak úgy kitaláltam.


(btw azt a rengeteg fantasztikus nőt is kétségbe vonnám, bármennyire is szeretik magukról azt hinni, hogy ők mennyire szuperek, általában nem azok)

2018. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem elso korben tisztazzuk azt h mi is a normalis?

Nem altalanossagban hanem sajat magad szamara.

Innentol kezdve a "normalis" szo ki is esik mint kovetelmeny mert nincsen altalanosan elfogadott merce.


Ami szamomra a tarskeresesnel fontos tenyezo az masnak nem. Es viszont. Lasd fentebb a macska es a dohanyzast.

Nem normalsit kell keresni hanem olyan szemelyt aki kompatibilis veled es kepes vagy vele konszenzusra jutni ...

2018. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!