Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg nem találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg nem találnak normális férfiakat?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak egy általános hisztizés?


Meg tudják fogalmazni a férfiakkal kapcsolatos problémáikat?


Pl:


-nem tetszik a külsejük?

-nem elég gazdagok?

-nem elég iskolázottak?

-nem elég az érzelmi intelligenciájuk


Miközben a férfiak rengeteg fantasztikus nő közül válogathatnak, sok elmondásból úgy tűnik a nők szerint silány a férfiállomány.


Ez tényleg igaz?



2018. dec. 21. 11:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
25%

Szinte minden ismerősömnek van párja, akinek nincs, az nem is akar igazán.


Viszont nem elég a tökéletes férfire vágyni, ahhoz nyújtani is kellene valamit, erre a legtöbb tucatmegegy nő képtelen.

2018. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha nőként válaszolok? Kinek mi a normális? Sokak szempontjából itt az sem az, hogy 27 évesen, nőként nem keresek párt, mert nem érzem magam késznek egy komoly kapcsolatra, márpedig ha ilyesmire adom a fejem, akkor csak komolyat keresek, ahhoz meg tényleg szerelmesnek kell lennem.


Én szeretek utazni, olvasni, érdekel sok minden, ezért olyat keresek, aki szellemi partner tud lenni, akire az intelligenciája miatt fel tudok nézni. Nyilván vannak más kritériumok, mint például legyen saját élete, céljai, mert nem akarok közös pénzügyeket. Nem szeretem a hisztit. Külsőre ha arcra bejön, és lehetőleg hosszú haja van, és nem igénytelen, három hetente fürdő valaki, nálam befutó. Mivel az első héten ki szokott bukni, hogy a többséget semmi nem érdekli a kormány agymosásán kívül, esetleg a foci-sör, így bukik a dolog. Aki meg jó lenne, az vagy külsőre nem jön be, vagy foglalt, esetleg meleg, vagy épp nem keres párt, esetleg be sem jövök neki.


Szerintem úgy egészben nehéz párt találni. Mármint akivel látod magad 80 évesen is. De szerintem ez a normális nőknek és férfiaknak nehéz, mert azok, akik pénzre mennek, vagy csak dugócimborát keresnek, esetleg mindegy ki csak legyen, mert juj, de rossz egyedül, azok gyorsan találnak.

2018. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az emberek igenis változnak. Ismertem egy "normális" nőt, 7 év múlva már teljesen más személyiség lett. Nyoma sem volt a régi önmagának (elsősorban nem külsőre gondolok). Ahogy halad az életével, mások lesznek a céljai, ahhoz mérten válogat új baráti társaságot meg ilyesmi. Rá sem ismertem a végén. Tehát nincs normális meg nemnormális ember. Van most egy valaki, 10 év múlva ki tudja milyen lesz. Ezt nem lehet kiszámítani. Ez a szomorú valóság. (31/F)
2018. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!